Procesný Inžinier (vhodné pre absolventa)

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacs príplatkami za nočné/víkendy/sviatky podľa zákonníka práce + bonusy (120€-160€) v priemere 1700€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie časových štúdií výrobných procesov
  • Zavádzanie nových produktov a procesov do výroby, industrializácia a optimalizácia procesov
  • Zavádzanie nových prípravkov/zariadení do výroby
  • Pripravovanie pracovných postupov pre výrobu
  • Podieľanie sa na návrhu usporiadania (layout) pracovnej haly s ohľadom na efektívne využitie priestoru a efektívny materiálový tok
  • Podieľanie sa na návrhu usporiadania výrobných liniek
  • Podieľanie sa na návrhu dočasných zmien pracovných procesov
  • Navrhovanie zlepšení montážnych prípravkov/zariadení, koordinácia ich výroby s internými a externými dodávateľmi
  • Príprava pracovných inštrukcií
  • Spravovanie technickej dokumentácie
  • Riešenie procesných problémov a požiadaviek výroby
  • Pracovný čas: 12 hod. ZMENY (2dni denná / 2dni nočná / 4dni voľno)

  • Bonus efektivity vo výške až do 120 - 160 € brutto mesačne
  • Valorizácia miezd: ročné navyšovanie miezd v závislosti od výkonu
  • Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
  • Sociálny program: vitamínové balíčky, deň zdravia, darčekové poukážky a mnohé iné
  • Príspevok zamestnávateľa na multisport kartu
  • Teambuildingové aktivity
  • Školenia a možnosti rozvoja
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok na svadbu
  • Príspevok pri príležitosti životného jubilea
  • Príspevok pri odchode do dôchodku
  • Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme IBA kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Základná znalosť CAD softvérov
  • Skúsenosť s technickou výkresovou dokumentáciou - schopnosť čítať technické výkresy
  • Znalosť princípov, nástrojov štíhlej výroby výhodou (5S, Poka-Yoke, TPM, SMED...)
  • Znalosť štandardov procesu montáže
  • Znalosť princípov ergonómie a bezpečnosti pri práci
  • Technické myslenie
  • Analytické a logické myslenie
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Proaktívny prístup k práci, ochota prispievať návrhmi na zlepšenie

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Buzogáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 4316785  Dátum zverejnenia: 21.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac