Technik údržby

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda: od 1250€/ mesačne brutto + príplatky podľa zákonníka práce + bonusy: výkonnostný max. 120 eur brutto/ mesiac; zamestnanec mesiaca od 50 eur do 111 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnými úlohami a zodpovednosťami na danej pozícii budú:
  • Technická podpora pri zapájaní strojov a výrobných liniek pred/počas/po spustení výroby
  • Nastavovanie prístrojov a zariadení
  • Podieľanie sa na tvorbe plánu údržby prístrojov a zariadení
  • Vykonávanie operatívnej a preventívnej údržby prístrojov a zariadení
  • Vedenie záznamov o prístrojoch a zariadeniach
  • Vylepšenia výrobných liniek, elektro a vzducho inštalácií
  • Monitorovanie technologických parametrov výroby
  • Monitorovanie spotreby energií
  • Vedenie súvisiacich záznamov a reporting
  • Pracovný čas: 12 hod. ZMENY (2 denná/ 2 dni nočná/ 4 dni voľno)

Základnú mzdu je možné navýšiť o:
  • výkonnostný bonus max. 120 eur brutto
  • dochádzkový bonus max. 100 eur brutto
  • bonus zamestnanec mesiaca od 50 eur do 111 eur brutto
  • príplatok za prácu nadčas
  • príplatok za prácu v noci
  • príplatok za prácu v sobotu
  • príplatok za prácu v nedeľu/sviatok
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok pri uzavretí manželstva
  • príspevok pri príležitosti životného jubilea
  • príspevok pri odchode do dôchodku

Ďalšie benefity:
  • Ročné zvyšovanie miezd v závislosti od výkonu
  • Edenred karta (koncoročné odmeny)
  • MultiSport karta
  • Príspevok zamestnávateľa do III. piliera
  • Bezplatné zaškolenie zamestnancov v Tréningovom centre
  • Práca v čistom prostredí
  • Práca na nových inovatívnych linkách
  • Osobný prístup k zamestnancom
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce
  • Deň zdravia, firemné darovanie krvi, vianočný večierok a iné akcie
  • Teambuildingove aktivity
  • Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme IBA kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Ostatné znalosti

MS Office - Word, Excel - Základy
Internet - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti výhodou

Počet rokov praxe

1

  • Elektrotechnická spôsobilosť §21 podmienkou
  • Prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti výhodou
  • Skúsenosti s elektronikou, pneumatickými systémami, PLC výhodou
  • Technické myslenie, manuálna a technická zručnosť, čítanie schém
  • Anglický jazyk výhodou
  • Analytické a logické myslenie
  • Samostatnosť a zodpovednosť voči zvereným úlohám
  • Proaktívny prístup k práci, ochota prispievať návrhmi na zlepšenie
  • Kreativita a predstavivosť
  • Schopnosť zvládať nové postupy
  • Odolnosť voči stresu

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR všeobecne
E-mail: poslať životopis
ID: 4073658  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac