Brigáda pre študentov vo výrobnej spoločnosti

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2023 alebo dohodou
4,3 EUR/hod.+ príplatky (za prácu cez víkendy, sviatky a nočnú prácu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si aj TY popri škole a počas letných prázdnin zarobiť? Neváhaj a pridaj sa k nám! Hľadáme mladých ľudí - študentov, ktorí sa stanú súčasťou nášho tímu a získajú skúsenosť z prostredia veľkej výrobnej spoločnosti. Skvelou výhodou je, že si môžeš vybrať, kedy prídeš do práce podľa vopred vypracovaného rozvrhu zmien pre brigádnikov.

  • možnosť výberu pracovných zmien: 4 hod./8 hod. alebo 12 hod. - prispôsobíme sa tvojmu voľnému času
  • možnosť nočných zmien v prípade záujmu
  • dodržanie pracovného fondu - minimálne 20 hod. týždenne
  • práca v stoji
  • vykonávanie montážnych a demontážnych prác
  • kompletizovanie
  • obsluha výrobnej linky
  • dodržiavanie pracovných inštrukcií

  • práca v modernej automatizovanej výrobe
  • práca v čistom prostredí
  • príplatky za prácu cez víkendy a za prácu v noci
  • možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • osobný prístup k zamestnancom
  • možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie
  • možnosť zamestnať sa na TPP po škole na rôznych pozíciách

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy prosím zasielajte ako reakciu na ponuku.
Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať na pracovné zmeny
  • nevyhnutná manuálna zručnosť (drobné súčiastky)

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR všeobecne
E-mail: poslať životopis
ID: 4031349  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.