Hardvér dizajn inžinier (R&D)

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 2 600 EUR/mesiacV závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa členom mladého MDCK tímu a pracuj pre inovatívne projekty.

Súčasťou Minebea Slovakia s.r.o. je aj výskumno vývojové stredisko MDCK (Minebea Development Centre Košice), ktoré úzko spolupracuje s vývojovým strediskom MinebeaMitsumi Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky a vedy a výskumu. Okrem vývoja produktov priamo vyrábaných v košickom závode spolupracuje na vývoji inovatívnych projektov v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá.

Tvojou prácou bude:
  • Návrh koncepčného riešenia a schémy elektronických zariadeni (prevažne pre riadenie BLDC motorov) podľa požiadaviek formulovaných zákazníkmi, dodávateľmi a špecialistami jednotlivých oddelení, za účelom splnenia noriem a kvalitatívnych parametrov finálneho produktu
  • Návrh dosiek plošných spojov podľa schémy a definovanej špecifikácie pre automobilové komponenty a priemyselné produkty (najmä kontroléry pre BLDC motory)
  • Technicky orientovaná komunikácia s dodávateľmi a ostatnými vývojovými oddeleniami, zúčastňovanie sa na poradách
  • Výber vhodných elektronických komponentov
  • Simulácie obvodových riešení (PSpice), výkonávanie meraní za učelom overenia funkčnosti
  • Príprava technickej dokumentácie (schéma, výrobné dáta, špecifikácie, modely objektov)
  • Príprava test špecifikácií na vykonanie praktických overovaní, meraní EMC a validačných testov
  • Koordinácia riešenia projektov, kontrola výsledkov ostatných kolegov, kontrola výsledkov junior kolegov

  • Flexibilný pracovný čas (8 hodinový úväzok), pevná pracovná doba (Po-Štv 9:15-15:00 a Pia 9:15-12:00) s možnosťou využívania Saldo konta v rozpätí +/- 35 hodín
  • Valorizácia miezd: ročné navyšovanie miezd v závislosti od výkonu
  • Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Možnosť home office, domáckej práce/telepráce
  • Bonusové dni voľna naviac, a to v rozsahu 1 až 5 dní v závislosti od výkonu
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Príspevok zamestnávateľa na multisport kartu
  • Sociálny program: vitamínové balíčky, deň zdravia, darčekové poukážky a mnohé iné
  • Školenia a možnosti rozvoja zamestnancov
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Príspevok pri narodení dieťaťa, na svadbu, pri príležitosti životného jubilea
  • Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
  • Teambildingové aktivity
  • Možnosť kariérneho rastu

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické inžinierstvo, Počítačové inžinierstvo alebo porovnateľná oblasť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 3 roky v oblasti elektrotechnického inžinierstva alebo počítačového inžinierstva

  • Skúsenosti v uvedených oblastiach sú podmienkou
  • Znalosti v oblasti simulácie obvodov, technológie pohonu, výkonovej elektroniky a EMC sú preferované
  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • Analytické a logické myslenie

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Eliášová
E-mail: poslať životopis
ID: 4012168  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac