Inšpektor kvality

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac+ ďalšie bonusy a príplatky za nočné/víkendy/sviatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inšpektor kvality v rámci náplne práce:
  • vykonáva vstupnú kontrolu materiálu vstupujúceho do výrobného procesu
  • zodpovedá za medzioperačnú a výstupnú kontrolu kvality
  • zodpovedá za kontrolu dodržiavania pracovných postupov na jednotlivých výrobných pozíciách
  • vykonáva audity na linke, rieši nezhody a zistenia z auditov, asistuje pri definovaní súvisiacich nápravných opatrení
  • vykonáva vizuálnu kontrolu a kontrolu opráv
  • riadi nezhodný produkt zistený počas procesu a pri výstupnej kontrole
  • vykonáva kontrolu procesu mastrami
  • analyzuje nezhodné produkty z produkcie a určuje koreňové príčiny
  • vedie súvisiace záznamy a reporting
  • zodpovedá za zaistenie podrobných informácií k zisteným nezhodám
  • aktívne spolupracuje pri zavádzaní nápravných a preventívnych opatrení
  • poskytuje podporu oddeleniu výroby, inžinieringu, kvality a údržby
  • práca v nepretržitej prevádzke systémom: 2 denná/2 dni nočná/ 4 dni voľno

Ak ťa zaujala náplň práce vyššie, neváhaj a pošli nám tvoj životopis!

  • osobné mesačné ohodnotenie (efektivita a dochádzka) max. 180 eur brutto/ mesiac
  • bonus doprava: 37/ 50/ 75 eur brutto/ mesiac podľa vzdialenosti od trvalého, resp. prechodného bydliska
  • príplatky v zmysle zákonníka práce
  • príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok pri uzavretí manželstva
  • príspevok pri príležitosti životného jubilea
  • príspevok pri odchode do dôchodku
  • príspevok zamestnávateľa do III. piliera
  • koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • ročné navyšovanie miezd v závislosti od výkonu
  • multisport karta
  • práca v čistom prostredí
  • osobný prístup k zamestnancom
  • možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • sociálny program: deň zdravia, mikulášske predstavenie, vianočný večierok, darovanie krvi
  • teambuldingove aktivity
  • možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme IBA kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kvalita produkcie, Manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti výhodou

  • ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke (12hod. zmeny systémom: 2dni dennná - 2dni nočná - 4dni voľno)
  • predošlá skúsenosť z oblasti kvality vo výrobe
  • skúsenosť z automotive spoločnosti- výhodou
  • orientácia vo výrobných procesoch
  • samostatný a zodpovedný prístup k práci
  • rozhodnosť a zmysel pre detail
  • precízny a dôsledný prístup k práci

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Mrovčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3996238  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac