Hardware Test Inžinier

Miesto práce
Immopark, Barca, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacV závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca spojená s overovaním HW v laboratóriách určených na vývoj a testovanie elektroniky;
Tvorba Test plánov, Test špecifikácií (Test cases, Test procedúr), Test reportov;
Komunikácia s ostatnými oddeleniami;
Plánovanie, definovanie a vykonávanie HW meraní s použitím overovacích techník ( Smoke testing, Unit testing, Functional testing, Regression, Black box atd.);
Vykonávanie analýzy systému merania a metodika MSA, vrátane meracích prístrojov;
Správa resp. zabezpečenie chodu laboratórií (kalibrácia/ verifikácia prístrojov, dokumentácia, safety, ESD a pod.);
Zamestnanec vývojového laboratória vykonáva úlohy, ktoré vyplývajú z platných predpisov BOZP, EMS a QMS.

Flexibilný pracovný čas (8 hodinový úväzok), pevná pracovná doba (Po-Štv 9:15-15:00 a Pia 9:15-12:00) s Saldo systémom 35 hodín +/-
Ročný bonus v závislosti od výkonu (až do výšky 100% priemerného platu)
Multisport karta (10 Eur príspevok od zamestnávateľa)
Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
Teambuildingové aktivity
Možnosť karierného rastu
Tréningy a rozvoj zamestnancov
Člen mladého RnD tímu pracujúceho pre vysoko inovatívne projekty
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok pri svadbe
Darček pri pracovnom jubileu

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinier so zameraním na elektroniku, HW design, HW overovanie a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

-min. 3 roky skúsenosti (ako je oddelenie R&D, LAB, Automotive/Industry a pod.)

Dobré znalosti z elektroniky (meraní ale aj HW designu), čítanie a porozumenie el. schém, PCB layoutov, BOM a overovacím technikám;
Analýza HW designu a jeho požiadaviek na testovanie;
Znalosť spájkovania;
Znalosti štandardov ako sú Aspice, ISO 26262; TL81000,IPC, CISPR, ISO/IEC 17025, VW80000 sú vítané;
Schopnosť pracovať samostatne s minimálnym dohľadom vedúceho lab., schopnosť riešiť problémy so zameraním sa na detaily;
Osoba, ktorá rozumie teoretickým princípom a je technicky zameraná, schopná taktiež technického poradenstva R&D laboratórnym technikom a operátorom;
Dobre komunikačné schopnosti;
Uchádzač musí byť ochotný vykonávať ďalšie úlohy, ktoré mu boli pridelené pre dosiahnutie cieľov;
Vhodná pozícia pre uchádzačov s ukončeným bakalárskym alebo inžinierskym štúdiom so zameraním na elektroniku;
Vyžaduje sa precíznosť, zodpovednosť a tímová práca.

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Buzogáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3938448  Dátum zverejnenia: 16.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac