Inžinier kvality

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do dynamického tímu na Oddelení kvality. Čaká ťa priateľský kolektív a práca, kde sa môžeš rozvíjať a posúvať sa. Neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Náplň práce:
  • Zodpovednosť za výkon kvality, riešenie problémov a zlepšovania súvisiace so zákazníkom
  • Zodpovednosť za optimalizáciu procesov a postupov produkčnej kvality
  • Návrh nových pracovných metód a postupov, riešenie problémov v oblasti kvality
  • Zodpovednosť za priebeh analýz vzniknutých nezhôd v oblasti kvality finálneho produktu i samotného výrobného procesu
  • Denné monitorovanie kvalitatívnych výsledkov
  • Vyhodnocovanie ukazovateľov chybovosti a ich znižovanie
  • Vykonávanie analýz, zavedenie opatrení a ich spätná kontrola
  • Riadenie procesu reklamácií finálneho produktu i samotného výrobného procesu. /8D reporty/
  • Zabezpečenie súladu so štandardmi IATF 16949 a ISO 9001
  • Nastavovanie kvalitatívnych ukazovateľov, kontrolných postupov a metód
  • Mesačné reportovanie výsledkov kvality vedeniu spoločnosti
  • Vedenie, rozvoj a školenie tímu inšpektorov kvality
  • Zodpovednosť za zber a analýzu dát (SPC, MSA, SAP a iné)
  • Spolupráca na príprave interných, externých, zákazníckych a certifikačných auditov
  • Podpora sústavného zlepšovania procesov kvality
  • Spolupráca s projektovým tímom

  • Flexibilný a fixný pracovný čas
  • 4 extra dni voľna (tzv. sick-days)
  • Valorizácia miezd: ročné zvyšovanie miezd v závislosti od výkonu
  • Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Edenred karta
  • MultiSport karta
  • Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Deň zdravia, firemné darovanie krvi, vianočný večierok a iné akcie
  • Teambuildingove aktivity
  • Školenia a možnosti rozvoja
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok na svadbu
  • Príspevok pri príležitosti životného jubilea
  • Príspevok pri odchode do dôchodku
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
  • Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Vaše životopisy, prosím, zasielajte ako reakciu na ponuku. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.
Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita produkcie, Manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Predošlé skúsenosti z oblasti kvality na obdobnej pozícii
  • Flexibilita a schopnosť riešiť situácie v meniacich sa podmienkach
  • Analytické a logické myslenie
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Organizačné schopnosti
  • Proaktívny prístup k práci, ochota prispievať návrhmi na zlepšenie
  • Precízny a dôsledný prístup k práci

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR všeobecne
E-mail: poslať životopis
ID: 3781991  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac