Nástrojár (Tool maker)

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 700 EUR/mesiacv závislosti od seniority (skúseností a znalostí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Štartujeme nový projekt Nástrojárne so zameraním na výrobu náhradných dielov a nástrojov/foriem pre vstrekovanie plastu. Nový člen tímu bude mat možnosť pracovať s novou modernou CNC technológiou a bude mať možnosť absolvovať počiatočné školenia pre obsluhu zariadení. Ak CHCEŠ ukázať svoj potenciál, podieľať sa na budovaní novej nástrojárne a spoločne s oddelením rásť, neváhaj a pošli svoj životopis.

Náplň práce:
  • Vykonáva prípravu, nastavovanie, prestavovanie, obsluhu a kontrolu pridelenej CNC technológie (Frézovanie, Sústruženie, Brúsenie, Elektro abrazívne hĺbenie EDM a rezanie WEDM)
  • Spracováva pridelene objednávky podľa plánu a pridelenej výkresovej dokumentácie
  • Pripravuje a zoraďuje nástroje pre obrábanie
  • Zameriava nulové body obrobku
  • Vykonáva proces frézovania a dohliada nad celým procesom
  • Dokumentuje obrábací proces (napr. náčrty upínania, zoznamy nástrojov, úpravy, meracie výsledky, poruchy)
  • Vykonáva vizuálnu kontrolu kvality a zabezpečuje čistenie obrobkov
  • Vedie súvisiacu administratívu a reporting
  • Pripravuje obrobené dielce na ďalšie spracovanie a montážne procesy
  • Podieľa sa na výrobe foriem pre vstrekovanie plastov

Pracovný čas: PON-PIA, 8 hod. denné zmeny

  • Flexibilný a fixný pracovný čas
  • Valorizácia miezd: ročné zvyšovanie miezd v závislosti od výkonu
  • Koncoročné odmeny na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Edenred karta
  • MultiSport karta
  • Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
  • Možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
  • Deň zdravia, firemné darovanie krvi, vianočný večierok a iné akcie
  • Teambuildingove aktivity
  • Školenia a možnosti rozvoja
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok na svadbu
  • Príspevok pri príležitosti životného jubilea
  • Príspevok pri odchode do dôchodku
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde a čistom prostredí
  • Možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie

Vaše životopisy, prosím, zasielajte ako reakciu na ponuku. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske so zameraním na CNC obrábanie alebo podobné zameranie

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti s CNC obrábaním (min. 2 roky)
  • základné znalosti ovládania CNC stroja
  • čítanie strojárskych výkresov
  • skúsenosti z Nástrojárne výhodou

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR všeobecne
E-mail: poslať životopis
ID: 3778234  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac