Vývojový Inžinier Embedded Software

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
By agreement
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a implemetácia embedded software v programovacom jazyku C a C++
Vývoj interných a externých sofvérových rozhraní podľa zadanej systémovej architektúry
Vývoj a implemetácia komunikačných protokolov, napr. pre IoT aplikácie
Vývoj driverov a embedded aplikácií v RTOS a Linux prostredí
Vytváranie softvérovej dokumentácie podľa firemných a zákazníckych požiadaviek
Podpora pre testovanie softvéru
Spolupráca na vývoji elektroniky a systémový inžiniering
Podpora pre softvérovu architektúru
Vytváranie nových verzií softvéru a ich údržba

Flexibilný pracovný čas (8 hodinový úväzok), pevná pracovná doba (Po-Štv 9:15-15:00 a Pia 9:15-12:00) s Saldo systémom 35 hodín +/-
Ročný bonus v závislosti od výkonu (až do výšky 100% priemerného platu)
Možnosť stravovania sa v jedálni
Multisport karta (10 Eur príspevok od zamestnávateľa)
Teambildingové aktivity
Možnosť karierného rastu
Tréningy a rozvoj zamestnancov
Člen mladého RnD tímu pracujúceho pre vysoko inovatívne projekty
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok pri svadbe
Darček pri pracovnom jubileu

Prosím, pošlite svoj životopis v anglickom jazyku na [email protected]. V reakcii na túto ponuku, dávate automatické povolenie Minebea Slovakia s.r.o. spracovanie vašich osobných údajov.
Všetkým žiadateľom ďakujeme za záujem. Dovoľujeme si Vás informovať, že budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac vyhovujú potrebám a požiadavkám danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinier so zameraním na počítačové inžinierstvo, elektrotechniku, softvér alebo podobné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Znalosť embedded software
Znalosť Linux prostredia
Znalosť v oblasti mikrokontrolerov, embedded software v programovacom jazyku C a Asembler
Komunikačné zručnosti a schopnosti práce v tíme
Pokročilá znalosť angličtiny slovom a písmom

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Buzogáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3762297  Dátum zverejnenia: 18.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac