Vývojový Inžinier Embedded Software

Minebea Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
By agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a implemetácia embedded software v programovacom jazyku C a C++
Vývoj interných a externých sofvérových rozhraní podľa zadanej systémovej architektúry
Vývoj a implemetácia komunikačných protokolov, napr. pre IoT aplikácie
Vývoj driverov a embedded aplikácií v RTOS a Linux prostredí
Vytváranie softvérovej dokumentácie podľa firemných a zákazníckych požiadaviek
Podpora pre testovanie softvéru
Spolupráca na vývoji elektroniky a systémový inžiniering
Podpora pre softvérovu architektúru
Vytváranie nových verzií softvéru a ich údržba

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1500 Eur v hrubom v závislosti od skúseností

Flexibilný pracovný čas (8 hodinový úväzok), pevná pracovná doba (Po-Štv 9:15-15:00 a Pia 9:15-12:00) s Saldo systémom 35 hodín +/-
Ročný bonus v závislosti od výkonu (až do výšky 100% priemerného platu)
Možnosť stravovania sa v jedálni
Multisport karta (10 Eur príspevok od zamestnávateľa)
Teambildingové aktivity
Možnosť karierného rastu
Tréningy a rozvoj zamestnancov
Člen mladého RnD tímu pracujúceho pre vysoko inovatívne projekty
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok pri svadbe
Darček pri pracovnom jubileu

Please, send your CV in English language to [email protected] With reaction to this offer you are giving automatic approval of Minebea Slovakia s.r.o. to processing your personal data.
We are grateful to all applicants for their interest in job offer. We would kindly inform, that we will contact only candidates most appropriate to the needs and demands of the position.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinier so zameraním na počítačové inžinierstvo, elektrotechniku, softvér alebo podobné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Znalosť embedded software
Znalosť Linux prostredia
Znalosť v oblasti mikrokontrolerov, embedded software v programovacom jazyku C a Asembler
Komunikačné zručnosti a schopnosti práce v tíme
Pokročilá znalosť angličtiny slovom a písmom

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

K letisku 1637
040 17 Košice - Barca

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Richterová
E-mail: poslať životopis
ID: 3762297   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 Eur v hrubom v závislosti od skúseností