Upratovačka

Minebea Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Immopark, Barca, Košice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie upratovacích a čistiacich prác podľa harmonogramu vo výrobných priestoroch
- udržiavanie čistoty a vykonávanie bežných upratovacích prác (umývanie podláh, vysávanie a vynášanie nečistôt, zametanie, utieranie prachu)
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (12. hod. pracovné zmeny s rozvrhom: 2xRanná, 2xVoľno, 2xNočná, 2xVoľno)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,30€ brutto/hod. + 100€ dochádzkový bonus, príplatky v súlade so Zákonníkom práce

Ďalšie benefity:
- práca v nových vyrobných priestoroch
- osobný prístup k zamestnancom
- teambuldingove stretnutia (firemná párty)

Vaše životopisy prosím zasielajte ako reakciu na ponuku, alebo priamo na [email protected]
Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax na obdobnej pozícii 2 roky
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- bezúhonnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

K letisku 1637
040 17 Košice

Kontakt

ID: 3709996   Dátum zverejnenia: 4.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,30€ brutto/hod. + 100€ dochádzkový bonus, príplatky v súlade so Zákonníkom práce