Reliability testing technician responsible for testing equipment and setups

Miesto práce
Immopark, Barca, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • definícia testovacích sekvencií s overovaním produktu podľa test plánu
  • príprava dlhodobých/overovacích testov podľa vopred stanoveného test plánu
  • plánovanie jednotlivých testov a overovacích sérií pre komponenty a produkty
  • vykonávanie samostatných testov, alebo overovacích sérií, v ktorých sa uplatňujú aktuálne normy merania a testovacie prístupy, pričom sa zohľadňujú požiadavky zákazníkov
  • spracovanie údajov z testov, analýza uskutočniteľnosti prijatých údajov vrátane porovnania s očakávanými výsledkami (analýza trendov)
  • štatistická analýza výsledkov a tvorba protokolov o testoch v angličtine pomocou štandardných formulárov testovacích protokolov softvéru(8-D-Report, 5W, 5Phase atď.)
  • kvalifikácia nastavení merania podľa kalibračných pokynov: kontrola presnosti merania a opakovateľnosť, funkčnosť. - vykonávanie jednoduchého meracieho systému Analýza skúšobného zariadenia
  • modifikácia existujúcich testovacích programov a skúšobných pokynov
  • štandardizácia jednotlivých testov a validačných sérií
  • definovanie pokynov týkajúcich sa testovania procesov triedenia a skenovania
  • údržba testovacieho zariadenia a jeho periférií/zariadení. Tiež jeho modifikácia a vylepšovanie
  • priebežné aktualizovanie správ/dokumentov o údržbe a službe vrátane organizácie servisného procesu (a to aj s externým poskytovateľom služieb)
  • organizácia kalibrácie meracích prístrojov externými poskytovateľmi služieb

Človek na tejto pozícii bude jedným z členov novovytvoreného R&D tímu pracujúceho pre vysoko inovatívne projekty.

Človek na tejto pozícii sa bude podieľať na budovaní závodu MinebeaMitsumi v Košiciach pri letisku, ktorý má za cieľ zamestnávať viac ako 1100 zamestnancov v priebehu nasledujúcich 4 rokov.

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Elektronika, iné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • úspešné ukončenie technického štúdia v oblasti elektrotechniky/elektroniky, alebo podobné

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Buzogáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3641275  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € brutto