Technik údržby

Miesto práce
Immopark, Barca, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnými úlohami a zodpovednosťami na danej pozícii bude:
  • technická podpora pri zapájaní strojov a výrobných liniek pred/počas/po spustení výroby
  • nastavovanie strojov a zariadení
  • príprava plánu údržby strojov a zariadení
  • vykonávanie preventívnej údržby strojov a zariadení
  • vykonávanie operatívnych a preventívnych opráv strojov a zariadení
  • zabezpečovanie chodu skladu náhradných dielov
  • práca v nepretržitej prevádzke, systém striedania zmien 2 dni 06:00 - 18:00, 2 dni 18:00 - 06:00, 4 dni voľno

Človek na tejto pozícii bude súčasťou novovznikajúceho závodu MinebeaMitsumi v Košiciach pri letisku, ktorý má za cieľ zamestnávať viac ako 1100 zamestnancov do roku 2021.

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme IBA kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

  • elektrotechnická spôsobilosť minimálne §22
  • prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti podmienkou
  • technické myslenie, manuálna a technická zručnosť
  • analytické a logické myslenie
  • samostatnosť a zodpovednosť voči zvereným úlohám
  • proaktívny prístup k práci, ochota prispievať návrhmi na zlepšenie

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Buzogáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3597865  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 eur/brutto