Expert for IoT and Data Security – with a focus on software architecture

Miesto práce
Immopark, Barca, Košice
Termín nástupu
dohodou
junior inžinier - od 1300€ (absolvent univerzity a menej ako 3 roky praktických skúseností) inžinier - od 1500€ (menej ako 5 rokov skúseností) senior inžinier - od 1700€ (viac ako 5 rokov skúseností) expert - od 2000€ (viac ako 7 rokov skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koncepcia a návrh zabezpečenej dátovej komunikácie pre IoT aplikácie
  • definovanie dátových prenosov údajov a protokolov pre zariadenia a aplikácie IoT
  • návrh a implementácia konceptu zabezpečenia údajov a šifrovacích metód
  • vývoj požadovanej softvérovej architektúry embedded systémov, pre zabezpečenú dátovú komunikáciu a prístup do cloudu
  • zodpovednosť za analýzu požiadaviek a návrh špecifických dizajnov
  • podpora softvérovej integracie a validačných procesov
  • pracovať v medzinárodnom projektovom tíme, vrátane osobného riadenia úloh a koordinácie projektov s rôznymi medzinárodnými lokalitami

Prijatý uchádzač bude jedným z členov novovytvoreného R&D tímu v pracujúceho pre vysoko inovatívne projekty.

Človek na tejto pozícii sa bude podieľať na budovaní závodu MinebeaMitsumi v Košiciach pri letisku, ktorý má za cieľ zamestnávať viac ako 1100 zamestnancov v priebehu nasledujúcich 4 rokov.

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PC oblasť, sieťové inžinierstvo alebo porovnateľné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • skúsenosti so štandardizovanými sieťami (napr. LAN, WiFi, BTLE, atď.) vrátane šifrovania a zabezpečeného prenosu dát
  • skúsenosť s návrhom softvéru pre embedded systémy a IoT - preferované
  • programovacie know-how pre embedded systémy v C / C ++
  • znalosť návrhu databázových systémov a spracovaní údajov založených na Cloud systémoch
  • veľmi dobré znalosti anglického jazyka
  • osobná iniciatíva a analytické myslenie, ako aj tímový duch

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Kondek
E-mail: poslať životopis
ID: 3546885  Dátum zverejnenia: 25.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: junior inžinier - od 1300€ (absolvent univerzity a menej ako 3 roky praktických skúseností) inžinier - od 1500€ (menej ako 5 rokov skúseností) senior inžinier - od 1700€ (viac ako 5 rokov skúseností) expert - od 2000€ (viac ako 7 rokov skúseností)