Unit Tester: Software Test and Automation Engineer (Unit Testing)

Miesto práce
Immopark, Barca, Košice, Košice - mestská časť Barca
Termín nástupu
dohodou
junior inžinier - od 1300€ (absolvent univerzity, menej ako 3 roky praktických skúseností) inžinier - od 1500€ (menej ako 5 rokov skúseností) senior inžinier - od 1700€ (viac ako 5 rokov skúseností) expert, senior - od 2000€ (viac ako 7 rokov skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vytváranie špecifikácie softvérových testov podľa interných/externých požiadaviek (písanie testovacích plánov a testovacích postupov - TestCase)
  • vytváranie protokolu/dokumentu o testovanom softvéry
  • definícia, vývoj a vykonávanie SW UNIT testov
  • definícia, vývoj a vykonávanie SW integračných testov
  • definícia, vývoj a vykonávanie SW systémových testov
  • vykonávanie manuálnych testov (systemove testy) ak sú potrebné
  • vývoj/vytváranie testovacích skriptov v prostredí Python
  • softvérová údržba interných nástrojov pre testovanie softvéru
  • softvérová údržba a vývoj testovacieho zariadenia pre testovanie softvéru

Človek na tejto pozícii bude jedným z členov novovytvoreného R&D tímu v pracujúceho pre vysoko inovatívne projekty.

Človek na tejto pozícii sa bude podieľať na budovaní závodu MinebeaMitsumi v Košiciach pri letisku, ktorý má za cieľ zamestnávať viac ako 1100 zamestnancov v priebehu nasledujúcich 4 rokov.

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Zároveň zdôrazňujeme, že kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV SPĹŇAJÚCICH KRITÉRIÁ danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Software inžinierstvo, elektrotechnické inžinierstvo, odbor technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti s rôznymi typmi testovania softvéru (Unit Testy, Integračné Testy, System Testy)
  • skúsenosti s testovacími frameworkami, ako sú C-Unit, Tessy, Cantata - výhodou
  • skúsenosti s embedded testovaním
  • certifikát ISTQB
  • dobrá znalosť vo webových rozhraniach, ako sú HTML5, CSS3, SQL, MySQL, AngularJS, JQuery, Bootstrap - výhodou
  • skúsenosť v programovacom v jazyku Python výhodou
  • skúsenosti s platformami automatizácie (Continuous Integration), ako je Jenkins - výhodou
  • skúsenosti s prácou v agilnom vývojárskom tíme

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Buzogáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3437772  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: junior inžinier - od 1300€ (absolvent univerzity, menej ako 3 roky praktických skúseností) inžinier - od 1500€ (menej ako 5 rokov skúseností) senior inžinier - od 1700€ (viac ako 5 rokov skúseností) expert, senior - od 2000€ (viac ako 7 rokov skúseností)