Technik (HW)

Miesto práce
Dunajská 10, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie, skúšanie a uvádzanie elektronických obvodov do prevádzky
  • vykonávanie inšpekcií podľa zákazníckej a internej špecifikácie
  • vytváranie testovacích reportov
  • spájkovanie elektronických súčiastok (montáž PCB)
  • vytváranie prototypov a skúšobných vzorov v oblasti vývoja elektroniky
  • výroba káblov, montáž elektromechanických komponentov
  • rozvojová podpora - vývoj experimentálnych obvodov
  • analýza chýb a zlyhaní výroby
  • riadenie testovacích a meracích zariadení pre vývoj elektroniky
  • účasť na analýzach stavu
  • organizácia elektronického laboratória a obstarávanie materiálov

Človek na tejto pozícii bude členom novovytvoreného R&D strediska so zameraním na vysoko inovatívne vývojové projekty v Košiciach.

Vaše životopisy, prosím, zasielajte ako reakciu na ponuku, alebo priamo na [email protected]. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Minebea Slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.
Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektronika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosť z produkcie elektronických komponentov a systémov
  • dobrá zručnosť so spájkovaním
  • samostatný prístup k práci

Je združením viacerých entít koncernu MinebeaMitsumi vo svete a pozostáva z niekoľkých samostatných výrobných divízií. Zameriava sa najmä na vývoj a produkciu elektronicky komutovaných motorov BLDC a inovatívnych pohonných technológií.

Naše výskumno-vývojové stredisko v Košiciach MDCK (Minebea Development Centre Košice) úzko spolupracuje s vývojovým strediskom Technology Center Europe GmbH v Nemecku. Poskytuje uplatnenie najväčším odborníkom v oblasti informačných technológií, elektrotechniky, vedy a výskumu. Okrem zastrešenia produktov priamo vyrábaných v košickom závode sa orientuje aj na inovatívne projekty v oblasti medicíny, robotiky a SMART riešení pre domácnosti a mestá. Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3267035  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou