Senior Developer

MindIT s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova 23, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si programátor/ka, ktorý/á hľadá uplatnenie a sebarealizáciu? Chceš, aby po tebe ostala práca, ktorú je a bude vidieť? Kvalita výstupov je to prvé, o čo sa snažíme.

Neváhaj a pošli si svoje CV.

Čo robí u nás Senior Developer?
• Analyzuje a navrhuje technické riešenia
• Implementuje komplexné funkčné celky (moduly, aplikácie)
• Rozhoduje v prípade variantov riešenia
• Programuje moduly a časti na základe získanej špecifikácie
• Odhaduje náročnosť a spolupracuje na návrhu architektúry
• Spolupracuje pri definovaní scope projektu, príprave ponuky a zmluvy
• Zodpovedá za stanovenie delivery metodiky
• Komunikuje s kolegami
• Stretáva sa s klientom, vyjasňuje si riešenia
• Samostatne spracováva developerskú dokumentáciu celého riešenia za svoju oblasť

Okrem iného Senior Developer u nás:
• Prideľuje zadania programátorom v tíme
• Eskaluje zmeny v delivery na PM a architekta (komplexity, časovej náročnosti, zdrojov, atď)
• Odstraňuje chyby a „ladí“ softvér.

Čo ponúkame my:
• Stabilný plat a Projektové odmeny
• Osobný rozpočet na vzdelávanie a profesionálny rozvoj
• Mladý a otvorený kolektív
• Notebook, telefón, stravné lístky
• Flexibilnú pracovnú dobu, sickdays a iné, lebo sme orientovaní na výsledky
• Príležitosť zlepšovať veci
• Nezabudnuteľné firemné akcie
• Príjemné rodinné pracovné prostredie

V prípade, ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj nás osloviť a pošli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Java - Expert
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
SQL - Základy
XML - Expert
JavaScript - Expert
HTML - Expert

Počet rokov praxe

3

Vítaná znalosť:
• Technológie:
spring4; JPA 2.1; PostgreSQL 9.x; Apache Camel; Apache Tomcat 7.x, 8.x; React; Redux

Čo by si mal/a ponúknuť:
• Praktické skúsenosti so všetkými fázami softvérového procesu (Analýza - Prevádzka)
• Kreativita, schopnosť rozmýšľať out-of-the-box
• Schopnosť priznať si chyby a poučiť sa z nich
• Silná zákaznícka orientácia
• Záujem o výsledok
• Ochota pracovať aj u klienta
• Tímová práca - účasť aj riadenie

Vznikli sme v auguste 2013 s víziou prinášať existujúcim a perspektívnym klientom inovatívne riešenia vo svete informačných technológií.
Našim cieľom je neustále sa rozvíjať, tvoriť a ponúkať nové myšlienky na IT trh. Nestačia nám len požiadavky od klienta. Chceme prinášať vlastné nápady a sledovať potreby klienta či trhu. Software ide ruka v ruke s hardwareom, preto často dodávame komplexné riešenia, v ktorých spájame obe zložky s dôrazom na kvalitu aj výkon.
Rozhodli sme sa pre zásadný posun vo využívaní informácií a dát. Vytvárame komplexné riešenia, ktoré umožňujú zachytiť, spracovať a využiť obrovské objemy dát z textových dokumentov alebo obrazových súborov. Zameriavame sa aj na R&D aktivity, kde okrem projektov s našimi partnermi, investujeme aj do vlastného výskumu pre spracovanie neštrukturovaných informácií, aplikujúc hlboké a strojové učenie (Deep Learning and Machine Learning) na báze neurónových sietí.
Výsledkom sú produkty nasadené u našich klientov:
• Elektronická registratúra
• Digitálny archív
• Vyťažovanie dát z textových dokumentov

Čo robíme?
• AI Hub
• Dáta a procesy
• Vývoj na mieru
• Vlastné riešenia
• Blockchain

Kvalita výstupov je to prvé, o čo sa snažíme. Chceme, aby po nás ostala práca, ktorú je vidieť a ktorá na konci dňa pomáha klientovi robiť jeho prácu efektívnejšie a lepšie.
Dbáme na profesionalitu a priateľské pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3068484  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou