Účtovník / Účtovníčka

Mincovňa Kremnica, štátny podnik

Miesto práce
Štefánikovo námestie, Kremnica
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacNástupná mzda počas zapracovania sa od 1000 € podľa kvalifikácie a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozúčtovanie bankových výpisov, spracovanie nákladových faktúr, príprava a účtovanie interných dokladov, podklady pre mesačné kontrolingové výkazníctvo, spracovanie štatistických výkazov, príprava podkladov a spolupráca na ročných účtovných závierkach.

Stabilná práca v podniku s dlhodobou tradíciou a stabilitou, pracovný čas 7,5 h., mesačné prémie, príspevok 2% na DDS, po úspešnom zapracovaní sa mzdový rast, príspevok na stravovanie, príspevok na dopravu, bohatý sociálny program - liečenia, dovolenky, kultúrne a športové akcie, vlastná podniková kuchyňa a jedáleň, ... V prípade perspektívnych a stabilných zamestnancov možnosť bývania v nájomnom podnikovom byte.

Vyžadujeme bezúhonnosť - čistý register trestov. Súčasťou výberového konania na túto pozíciu je aj test z podvojného účtovníctva a programu Excel. Podnik pozýva na výberové konanie len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpísané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Presnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota a schopnosť priebežného vzdelávania sa, schopnosť práce v kolektíve.

Mincovňa Kremnica, štátny podnik, bola založená v roku 1328 a už takmer sedem storočí nepretržite vyrába produkty, ktoré patria z hľadiska viacerých kritérií medzi špičku vo svete. Sedem storočí skúseností v minciarstve nám umožňuje vyrábať široké portfólio produktov v najvyššej kvalite a uspokojovať tak zákazníkov po celom svete.
V roku 2014 Mincovňa Kremnica zaradila do svojej výroby aj špeciálnu ceninovú tlač.
Od roku 2019 je otvorená podniková predajňa v Banskej Štiavnici, od roku 2023 aj v Bratislave.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lujza Pračková
Tel.: +421456787891
E-mail: poslať životopis
ID: 4831863  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac