Zoraďovanie a obsluha raziacich lisov

Mincovňa Kremnica, štátny podnik

Miesto práce
Kremnica
Termín nástupu
15.04.2024 alebo dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacNástupná základná mzda od 1000 € podľa kvalifikácie a praxe. Reálna mzda je vyššia o príplatky aj nad rámec zákona, mesačné prémie a ročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovanie a obsluha jednoúčelových, univerzálnych, poloautomatických výrobných strojov a zariadení - razenie a balenie mincí a medailí. Práca na 1-2 zmeny, víkendy voľné.

Stabilná práca v podniku s dlhodobou tradíciou a stabilitou, pracovný čas 7,5 h., voľné víkendy, príspevok 2% na DDS, mesačné prémie, ročné odmeny, príplatky nad rámec zákona, po úspešnom zapracovaní sa mzdový rast, príspevok na stravovanie, príspevok na dopravu, bohatý sociálny program - liečenia, dovolenky, kultúrne a športové akcie, vlastná podniková kuchyňa a jedáleň, ... Možnosť poskytnutia nového podnikového bytu na prenájom.

Informácie o výberovom konaní

Práca na 1 -2 zmeny, víkendy voľné.
Vyžadujeme bezúhonnosť - čistý register trestov. Odpovedáme len vybratým uchádzačom.
Možnosť poskytnutia nového podnikového bytu na prenájom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna a technická zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, fyzická spôsobilosť.

Mincovňa Kremnica, štátny podnik, bola založená v roku 1328 a už takmer sedem storočí nepretržite vyrába produkty, ktoré patria z hľadiska viacerých kritérií medzi špičku vo svete. Sedem storočí skúseností v minciarstve nám umožňuje vyrábať široké portfólio produktov v najvyššej kvalite a uspokojovať tak zákazníkov po celom svete.
V roku 2014 Mincovňa Kremnica zaradila do svojej výroby aj špeciálnu ceninovú tlač.
Od roku 2019 je otvorená podniková predajňa v Banskej Štiavnici, od roku 2023 aj v Bratislave.
ID: 4793402  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac