Technológ v strojárskej výrobe

Mincovňa Kremnica, štátny podnik

Miesto práce
Kremnica
Termín nástupu
01.04.2024 alebo dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiacNástupná mesačná mzda počas zapracovania sa od 1 000 Eur podľa vzdelania a praxe. Reálny priemerný mesačný plat je vyšší o mesačné prémie a ročné odmeny v závislosti od vzdelania, praxe a výsledkov práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie technologických postupov na výrobu strojárskych výrobkov - mince, medaily, vyznamenania, nástroje na ich výrobu a iné. Návrh a vývoj nových výrobkov.
Technológia povrchových úprav, vytváranie technologických postupov povrchových úprav strojárskych výrobkov.
Návrhy, vývoj a zavádzanie nových technológií, spolupráca pri zavádzaní automatizácie výroby.

Stabilná práca v podniku s dlhodobou tradíciou a stabilitou, pracovný čas 7,5 h., mesačné prémie, príspevok 2% z hrubej mzdy na DDS, príspevok na stravovanie, príspevok na dopravu, bohatý sociálny program - liečenia, dovolenky, kultúrne a športové akcie, vlastná podniková kuchyňa a jedáleň, ...
Možnosť poskytnutia nového podnikového bytu na prenájom.

Informácie o výberovom konaní

Vyžadujeme bezúhonnosť - čistý register trestov.
Miestom výkonu práce je Kremnica.
Kontaktujeme a na pohovor pozývame len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie - strojárstvo, hutníctvo, spracovanie kovov, povrchové úpravy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tvorivé technické myslenie, zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, nekonfliktné vystupovanie, dlhodobé vzdelávanie sa.

Mincovňa Kremnica, štátny podnik, bola založená v roku 1328 a už takmer sedem storočí nepretržite vyrába produkty, ktoré patria z hľadiska viacerých kritérií medzi špičku vo svete. Sedem storočí skúseností v minciarstve nám umožňuje vyrábať široké portfólio produktov v najvyššej kvalite a uspokojovať tak zákazníkov po celom svete.
V roku 2014 Mincovňa Kremnica zaradila do svojej výroby aj špeciálnu ceninovú tlač.
Od roku 2019 je otvorená podniková predajňa v Banskej Štiavnici, od roku 2023 aj v Bratislave.
ID: 4773331  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac