Pracovník v zlatníckej dielni

Mincovňa Kremnica, štátny podnik

Miesto práce
Kremnica
Termín nástupu
01.09.2020 alebo dohodou
615 - 1 100 EUR/mesiacNástupná základná mzda od 615 € podľa kvalifikácie a praxe. Reálna mzda je vyššia o príplatky aj nad rámec zákona, 13. a 14. plat, ročné odmeny, príplatky za výkon.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ručné práce na výrobkoch z drahých kovov (mince, medaily, štátne vyznamenania) - opracovanie, vypiľovanie, letovanie, smaltovanie, leštenie, tavenie odpadov.
Práca na 1 zmenu, víkendy voľné.

Stabilná práca v podniku s dlhodobou tradíciou a stabilitou, pracovný čas 7,5 h., 13. a 14. plat, príspevok 2% mzdy na DDS, príplatky nad rámec zákona, po úspešnom zapracovaní sa mzdový rast a možnosť stabilizácie, príspevok na stravovanie, príspevok na dopravu, bohatý sociálny program - liečenia, dovolenky, kultúrne a športové akcie, vlastná podniková kuchyňa a jedáleň, ...

Vyžadujeme bezúhonnosť - čistý register trestov. Ubytovanie neposkytujeme. Odpovedáme len vybratým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

umelecké spracovanie drahých kovov, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, fyzická a manuálna spôsobilosť.

Mincovňa Kremnica, štátny podnik, bola založená v roku 1328 a už takmer sedem storočí nepretržite vyrába produkty, ktoré patria z hľadiska viacerých kritérií medzi špičku vo svete. Sedem storočí skúseností v minciarstve nám umožňuje vyrábať široké portfólio produktov v najvyššej kvalite a uspokojovať tak zákazníkov po celom svete.
V roku 2014 Mincovňa Kremnica zaradila do svojej výroby aj špeciálnu ceninovú tlač.
Od roku 2019 je otvorená podniková predajňa v Banskej Štiavnici, od roku 2023 aj v Bratislave.
ID: 3943681  Dátum zverejnenia: 11.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 615 EUR/mesiac