Asistentka obchodného námestníka

Mincovňa Kremnica, štátny podnik

Miesto práce
Kremnica
Termín nástupu
jún 2019
700 - 750 EUR/mesiacnástupný plat 700 -750 Eur/mesiac, z toho základná zložka mzdy 650 Eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rôznorodé práce v oblasti administratívnej činnosti, spracovávanie odborných materiálov pre obchodného námestníka, asistencia pri marketingových činnostiach, kontakt so zahraničnými obchodnými partnermi.

Stabilná práca v podniku s dlhodobou tradíciou a stabilitou, pracovný čas 7,5 h., 13. a 14. plat, príspevok 2% na DDS, príplatky nad rámec zákona, po úspešnom zapracovaní sa mzdový rast a možnosť stabilizácie, príspevok na stravovanie, príspevok na dopravu, bohatý sociálny program - liečenia, dovolenky, kultúrne a športové akcie, vlastná podniková kuchyňa a jedáleň, ...

Pracovná zmluva na dlhodobé zastupovanie - počas materskej dovolenky.
Vyžadujeme bezúhonnosť - čistý register trestov. Ubytovanie neposkytujeme.
Odpovedáme len vybratým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, schopnosť jednať s ľuďmi, reprezentatívne vystupovanie.
Výhodou je prax v oblasti obchodu a marketingu.

Mincovňa Kremnica, štátny podnik, bola založená v roku 1328 a už takmer sedem storočí nepretržite vyrába produkty, ktoré patria z hľadiska viacerých kritérií medzi špičku vo svete. Sedem storočí skúseností v minciarstve nám umožňuje vyrábať široké portfólio produktov v najvyššej kvalite a uspokojovať tak zákazníkov po celom svete.
V roku 2014 Mincovňa Kremnica zaradila do svojej výroby aj špeciálnu ceninovú tlač.
Od roku 2019 je otvorená podniková predajňa v Banskej Štiavnici, od roku 2023 aj v Bratislave.
ID: 3676187  Dátum zverejnenia: 23.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 750 EUR/mesiacnástupný plat 700 -750 Eur/mesiac, z toho základná zložka mzdy 650 Eur/mesiac