Maloobchod / predaj / fakturácie / logistika

Mimel s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
15.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora predaja - posilnenie komodít, komunikácia so zadávateľmi prác, so zákazníkmi, starostlivosť/sledovanie objednávok, kontrola plnenia termínov, odborné poradenstvo.
Vytváranie cenových ponúk, kalkulácií, návrh riešení a dohľad nad zákazníkmi.
Vedenie obchodnej, technologickej agendy a reportovanie nadriadenému.

Stabilné a dlhodobé zamestnanie,
Priestor pre realizáciu vlastných návrhov, motivujúce finančné ohodnotenie, moderná spoločnosť s filozofiou ( rodinnej, priateľskej, otvorenej ) atmosféry.
Vernostný program s mnohými výhodami. Kariérny postup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

Skúsenosť a prax v danom ober minimálne 1 rok, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie, schopnosť učiť sa,

Tímový hráč so schopnosťou pracovať samostatne.
Technický typ, technické zmýšľanie, prehľad v oblasti plastových okien a ich doplnkov.
MS Office.

Sme spoločnosť so 19 ročnou tradíciou na Slovensku, ktorá sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom a montážou, plávajúcich podláh, plastových parapetných dosiek, plastových a hliníkových okien, oceľových bezpečnostných dverí, interiérových dverí a zárubní. Za túto dobu sme nazbierali množstvo skúseností, ktoré neustále rozširujeme a skvalitňujeme. Ponúkame kvalitné, praxou overené produkty.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1638164  Dátum zverejnenia: 3.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac