IT konzultant / analytik - ( Bratislava / Žilina )

MIM, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacPre externých zamestnancov od 160 €/deň. Konečná mzda môže byť upravená v závislosti od individuálnych schopností a skúsenosti vybraného uchádzača. Bonusy budú priznané podľa výsledkov firmy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu pre naše riešenie v oblasti SMART manažmentu odpadového hospodárstva ESONA hľadáme kolegyňu / kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:

• Komunikácia so zákazníkmi - organizácia a vedenie stretnutí, starostlivosť o zákazníka, podpora, školenia
• Implementácia jednotlivých modulov riešenia v súlade s požiadavkami zákazníkov
• Analýza požiadaviek zákazníkov a návrhy riešenia
• Dátová a procesná analýza, definícia špecifikácií pre vývoj IT
• Analýza integrácií na externé systémy zákazníkov a ich dopad na cieľové riešenie
• Návrh možností vylepšení riešenia na základe informácií získaných od zákazníkov a vlastných skúseností
• Príprava materiálov pre zákazníkov aj produktový tím

Flexibilný pracovný čas
Atraktívne možnosti vzdelávania a odborného rozvoja v rôznych oblastiach
Príspevok do III. piliera dôchodkového zabezpečenia
3 pracovné dni dovolenky nad rámec zákonnej dovolenky
Podpora športových a regeneračných aktivít pre našich zamestnancov
Rekreačný príspevok a príspevok na športovú činnosť dieťaťa
Štúdium anglického jazyka
Služby fyzioterapeuta

V prípade záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom príp. anglickom jazyku na adresu: [email protected]

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
V životopise sú vítané odkazy na predchádzajúce referencie alebo skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chceš spraviť niečo pre životné prostredie?
Zaujíma Ťa práca s modernými technológiami?
Chceš sa zúčastniť vývoja nového produktu?
Do nášho tímu v Bratislave alebo v Žiline hľadáme nových kolegov pre vývoj a implementáciu komplexného systému na evidenciu odpadového hospodárstva obce/mesta.

Odborné požiadavky:

• Pokročilá počítačová zručnosť
• Výborná znalosť MS office nástrojov
• Znalosť anglického jazyka - stredne pokročilý ( B2 )
• Znalosť metodík analýzy IT systémov ( UML, BPMN,...) je výhodou
• Základná znalosť XML, XSLT, XSD, REST, SOAP je výhodou
• Vodičský preukaz skupiny B
• Základný prehľad vo svete SMART technológií

Osobnostné predpoklady:

• Výborné analytické a logické myslenie
• Koordinačné zručnosti a schopnosť spolupracovať v tíme
• Schopnosť komunikovať IT procesy slovami bežných používateľov
• Zameranie na detaily, precíznosť a dôslednosť
• Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť a lojalita
• Zvedavosť a ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť MIM vstúpila v roku 2000 na slovenský trh s ponukou konzultačných služieb v oblasti IT. Za krátky čas sa vypracovala na uznávanú poradenskú a implementačnú spoločnosť poskytujúcu predovšetkým „back-office“ riešenia pre organizácie verejnej správy na báze technológie SAP. Postupne pribudli kompetencie a skúsenosti z oblastí analýzy a optimalizácie procesov verejnej správy a business intelligence. Viac ako 8 rokov sa MIM venuje manažmentu dát. Svojimi odbornými kapacitami prispieva k tvorbe koncepčných riešení využívania dát pre automatizáciu procesov štátnych organizácií, integráciu informačných systémov verejnej správy a podieľa sa na návrhu, realizácii a rozvoji riešenia podporujúceho koncept „Jedenkrát a dosť“.
V roku 2018 vstúpila spoločnosť MIM do segmentu územných samospráv s vlastným riešením optimalizácie vývozu zmesového komunálneho odpadu (ESONA).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4560303  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac