PHP developer – senior

MIM, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
2 400 EUR/mesiacKonečná výška platu bude závisieť od konkrétnych znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre potreby aktuálnych projektov uvítame vo svojom tíme nového kolegu, ktorého náplňou práce bude:
- vývoj na mieru vytvorených systémov
- implementácia za pomoci technológií: PHP, HTML 5, avascript, MySQL databáza, Code Igniter Framework alebo podobný,
- návrh technického riešenia na základe vypracovanej business analýzy,
- odhad časovej náročnosti implementácie požiadaviek,
- implementácia riešenia.

Flexibilný pracovný čas
Atraktívne možnosti vzdelávania a odborného rozvoja v rôznych oblastiach
Príspevok do III. piliera dôchodkového zabezpečenia
3 pracovné dni dovolenky nad rámec zákonnej dovolenky
Podpora športových a regeneračných aktivít pre našich zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce môže byť Bratislava alebo Žilina.
V prípade záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom príp. anglickom jazyku na adresu: [email protected].
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
V životopise sú vítané odkazy na predchádzajúce referencie alebo skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Zodpovednosť, časová flexibilita, samostatnosť, precíznosť.

Doplňujúce informácie k technickým zručnostiam:
* používanie PHP frameworku výhodou (Code Igniter, Symfony, Nette)
* pokročilá znalosť front-end technológií:
JavaScript – skúsenosti s front-end JS frameworkami (vue.js), HTML5, CSS3, JQuery
* skúsenosti s PHP testami, CI/CD automatizácia
* výhodou znalosť a konfigurácia webových serverov
– Apache, NGINX.

Spoločnosť MIM vstúpila v roku 2000 na slovenský trh s ponukou konzultačných služieb v oblasti IT. Za krátky čas sa vypracovala na uznávanú poradenskú a implementačnú spoločnosť poskytujúcu predovšetkým „back-office“ riešenia pre organizácie verejnej správy na báze technológie SAP. Postupne pribudli kompetencie a skúsenosti z oblastí analýzy a optimalizácie procesov verejnej správy a business intelligence. Viac ako 8 rokov sa MIM venuje manažmentu dát. Svojimi odbornými kapacitami prispieva k tvorbe koncepčných riešení využívania dát pre automatizáciu procesov štátnych organizácií, integráciu informačných systémov verejnej správy a podieľa sa na návrhu, realizácii a rozvoji riešenia podporujúceho koncept „Jedenkrát a dosť“.
V roku 2018 vstúpila spoločnosť MIM do segmentu územných samospráv s vlastným riešením optimalizácie vývozu zmesového komunálneho odpadu (ESONA).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4056643  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac