VŠ študent/Asistent predaja

MILOTY - Ing. Júlia Vargová

Miesto práce
Kupecká 10, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.10.2023
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Na tvoju hodinu výpomoci máme vyhradených 5e

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom milom detskom obchodíku bude tvojou úlohou obsluhovať zákazníkov, venovať sa deťom, vybaľovať, ceniť tovar, starať sa o poriadok na predajni a v sklade.
Práca je na 10-15 hodín v týždni, podľa dohody.
- aktívna starostlivosť o malých aj veľkých zákazníkov
- poradenstvo a prezentácia tovarov
- príjem a spracovanie objednávok cez e-shop

Ponúkame Ti brigádu popri štúdiu v príjemnom prostredí, v tíme otvorených a priateľských ľudí. Je to skvelá príležitosť získať cenné skúsenosti a prax, poskytneme Vám priestor na uplatnenie vlastných nápadov, skúseností a kreativity.
U nás si budeš vedieť nakúpiť so zľavou, akú nedostane žiaden zákazník ;).
Máme vždy poličku plnú sladkostí, čajov, a máme vždy výberovú kávu. Máme pohodový, kamarátsky a podporujúci kolektív. U nás sa neháda, nekričí, nemáme to radi a záleží nám na dobrých vzťahoch medzi sebou.

****Do žiadosti nám NAPÍŠTE PÁR VIET O SEBE, nakoľko osobnostné predpoklady sú pre nás tie najdôležitejšie:)
Radi si ale pozrieme aj životopis :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Hľadáme priateľskú, usmievavú, milú študentku ktorá sa v našom detskom svete bude cítiť ako ryba vo vode. Rada obslúži aj tých najmenších ale aj tých najnáročnejších zákazníkov s úsmevom na tvári.

Pracovať budeš zväčša poobede, do týždňa to bude približne 10-15 hodín, záleží na dohode ale ešte sa nám nestalo, aby sme sa nedohodli ;)

Tvojou úlohou bude obsluhovať zákazníkov, venovať sa deťom, vybaľovať, ceniť tovar, starať sa o poriadok na predajni a v sklade. Samozrejmosťou by ti mali byť všetky novinky a trendy v oblasti sociálnych sietí a nebude pre teba problém urobiť storky, ktoré nás ohúria :)
- pozitívna, veselá a energická osoba
- radosť práce s deťmi a pozitívny vzťah k deťom
- zmysel pre poriadok
- predajné a komunikačné schopnosti
- kreativita a práca so sociálnymi médiami
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Sme výberový detský obchodík v srdci Nitry. Máme k nemu aj eshop. Zameriavame sa na hravé, zdravé a trendy kúsky. To, čo práve letí nájdete u nás. Hračky, oblečenie a doplnky pre deti aj dospelých.
ID: 3189846  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.