Asistentka obchodného oddelenia - callspecialist

MILLMAN, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
November 2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buďte pri zrode ďalšieho levelu našej úspešnej cesty, v zákonom vyžadovanom prostredí BOZP a OPP.

Exteria Market je jedinečný koncept v súlade zákonných povinnosti a služieb pre klienta z rád podnikajúcich subjektov a to pod jednou strechou.

Spoločnosť a značka EXTÉRIA už od roku 2011 poskytuje outsourcing v bezpečnosti práce a požiarnej ochrane pre viac ako 6 500 zmluvných klientov, na všetkých pobočkách v rámci celej Českej a Slovenskej republiky a vďaka tomu patrí k najväčším korporátným spololočnostiam na trhu v BOZP a OPP. U nás budete pracovať s produktom, ktorý je zákonom povinný pre každého a potreba u klienta je už vzniknutá. Budete pracovať s lídrom na trhu, ktorý každým rokom rastie a expanduje na zahraničné trhy.

Pre náš novo otvorený Extéria Market Banská Bystrica hľadáme zdatnú posilu… budete to práve Vy?

U nás nebudete súčasťou nejakého preplneného callcentra, ale budete hlavným leadrom obchodného oddelenia a stredobodom našej kancelárie.

Čo bude hlavnou náplňou Vášhho pracovného dňa?
• aktivne telefonický oslovovať majiteľov firiem, riaditeľky škôl a škôlok, starostov atd.
• pracovat s modernými technológiami a využívat prepracovaný systém
• chystať a spracovávať zmluvy pre naších klientov
• spravovať a riadiť časový harmonogram kolegom obchodníkom
• vybavovať agendu spojenú s chodom celého marketu
• podieľať sa na servise prichádzajúcich klientov do kancelárie

Odpoviete áno?
• prácu s počítačom zvládnete bez problémov (email, excel)?
• ste kladne naladená so zodpovednosťami k zverenému know-how?
• chcete sa vzdelávať a nové získané informácie ihneď zúročit?
• máte chuť sa posúvat a stáť sa certifikovaným špecialistom?
• páči sa Vám trénovať či zdokonaľovať svoje komunikačné schopnosti?

Ponúkame Vám?
• prepracovaný systém zaškolení a postupov
• produkt - službu, ktorá je zákonom povinná pre každého, to znamená, že potreba u klientov je už vzniknutá
• vysoko nadštandartné finančné ohodnotenie + bonusový systém odmien
• urobíme z Vás profesionála, ale do tej doby Vás podporíme a všetko potrebné naučíme
• keď budete najlepší, odvezieme Vás na dovolenku s partnerom, partnerkou
• firemné benefity
• marketingové oddelenie
• zázemie silnej spoločnosti a dlhodobú perspektívu

Pracujte u jednotky na trhu v BOZP a OPP, kde pracujú len tí nejlepší.

Zašlite nám svoj životopis s fotkou a my Vám radi na osobnej schôdzke poskytneme všetky informácie pre Vaše rozhodnutie.

Poprosíme životopis s fotkou posielať na náš e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Extéria Market je jedinečný koncept súladu zákonnej povinnosti a služieb pre klienta, z radov podnikajúcich subjektov a to pod jednou strechou.
Spoločnosť a značka EXTÉRIA už od roku 2011 poskytuje outsourcing v oblasti BOZP a OPP pre viac ako 6500 zmluvných klientov, na všetkých pobočkách v rámci celej Českej a Slovenskej republiky a vďaka tomu patrí k najväčším korporátnym spoločnostiam na trhu v BOZP a OPP. U nás budete pracovať s produktom, ktorý je zákonom povinný pre každého a teda potreba u klienta je už vzniknutá. Budete pracovať s lídrom na trhu, ktorý každým rokom rastie a expanduje na zahraničný trh.
ID: 3785904  Dátum zverejnenia: 13.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 EUR/mesiac