Можливість для людей з України

Pomocný pracovník v drevovýrobe

millhill s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Termín nástupu
2.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pomocného pracovníka v drevovýrobe, môže byť aj zdravotne znevýhodnený, ktorý sa bude venovať nasledujúcim pracovným úlohám:

Pomocné dielenské práce s drevitými materiálmi, ako sú napríklad brúsenie, lepenie, rezanie, vŕtanie a ďalšie.

Obsluha strojov na spracovanie dreva, ak máte na to potrebné zručnosti a skúsenosti.

Príprava pracovnej plochy a materiálov na prácu.

Pomoc pri výrobe rôznych drevených výrobkov, ako sú napríklad nábytok, drevené súčiastky a iné.

Upratovanie pracovného miesta a udržiavanie poriadku v dielni.

Pracovná doba je zvyčajne 8 hodín denne, s prestávkami na obed a kávu.

Ak máte skúsenosti s prácou v drevovýrobe, neváhajte nás kontaktovať a poslať nám svoj životopis.

Tešíme sa na to, že budete súčasťou našej rodinnej firmy, kde sa pracuje v príjemnom prostredí.

Budeme spolu pracovať na zaujímavých projektoch, ktoré vám umožnia rozvinúť svoje zručnosti a schopnosti.

U nás máte možnosť odborného rastu a vzdelávania sa.

Ponúkame vám stabilnú zamestnanosť v registrovanom sociálnom podniku a možnosť dlhodobého pôsobenia v našej spoločnosti.

Záujemci môžu poslať životopis mailom, prípadne si dohodnúť termín stretnutia telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:

- Estetické cítenie

- Presnosť

- Zodpovednosť

- Spoľahlivosť

- Samostatnosť

- Zručnosť s rôznymi nástrojmi

- Schopnosť práce s materiálom

- Skúsenosti s výrobou nábytku

- Flexibilita

- Ochota učiť sa nové veci

Sme dizajn štúdio, ktoré sa špecializuje na návrhy, samotnú realizáciu, zameriavame sa aj na atypické výrobky a prototypy. V našom portfóliu nájdete technické návrhy, nábytok, predelové steny do interiérov, exteriérové prvky, svietidlá, gramofóny, reproduktory, aj drobnosti ako prezentačné darčeky alebo hračky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4790438  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac