Portálový Analytik/Konzultant

Millennium, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca s obchodným tímom a klientmi počas pre-sales fázy, sumarizácia potrebných informácií a príprava podkladov pre zmluvy.
• Spolupráca s vývojármi a špecialistami s cieľom vytvoriť technickú víziu a navrhovať kompromisné riešenia reflektujúce ako kvalitatívne nároky tak rozpočtové obmedzenia projektu.
• Mapovanie existujúceho prostredia a procesov klienta analytickými metódami a nástrojmi.
• Zber a analýza obchodných, funkčných aj nefunkčných požiadaviek na riešenie v spolupráci v multifunkčnom tíme.
• Analytické modelovanie navrhovaného riešenia formalizovaným spôsobom a príprava analytickej dokumentácie detailného návrhu riešenia.
• Príprava vstupov pre vývojárov riešenia vo forme zrozumiteľných podkladov potrebných k implementácii.
• Spolupráca pri príprave testovacích scenárov, podpora pri testovaní a riešení odhalených chýb.

Úspešným kandidátom sa môže stať každý, kto má nasledujúce skúsenosti:

• Aspoň 3 roky praxe na pozícii portálového analytika/konzultanta.
• Pracovné skúsenosti najmä pri návrhu portálových riešení. Skúsenosť s integráciami na Ústredný portál verejnej správy je veľkou výhodou.
• Pracovné skúsenosti s metodickou tvorbou analytickej dokumentácie riešení informačných systémov s vysokou mierou technického detailu.
• Skúsenosti v oblasti aplikačnej a technickej architektúry integrovaných riešení.
• Reálne výsledky v oblasti riadenia biznis analýzy v rýchlo sa rozvíjajúcom biznis prostredí a agilných metodikách.
• Skúsenosti s end-to-end vývojom systémov a implementáciou projektov.
• Skúsenosti s mapovaním procesu.
• Skúsenosti s webovými a databázovými technológiami spoločnosti Microsoft.
• Skúsenosti s Orchard Core Framework a CMS výhodou.
• Znalosti Agile metodiky riadenia projektov sú výhodou.
• Skúsenosti s projektovým manažmentom sú výhodou.
• Znalosť konceptuálneho dizajnu používateľského rozhrania (UI/UX).
• Skúsenosti s Enterprise Architect a inými modelovacími nástroji, najmä pri tvorbe UML diagramov.
• Znalosť TOGAF, prípadne TOGAF certifikácia výhodou.
• Znalosť Achimate, prípadná certifikácia výhodou.

• Pracovná príležitosť v rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s množstvom nových nápadov
• Príjemné pracovné prostredie podporujúce technologické inovácie
• Mladý, priateľský a dynamický kolektív
• Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Okrem IT znalostí su pre nášho budúceho konzultanta dôležité aj iné zručnosti:
• Schopnosť riešiť obchodné a systémové problémy rýchlo a empaticky.
• Vynikajúce verbálne a písomné komunikačné zručnosti, schopnosť jasne formulovať myšlienky.
• Schopnosť previesť zákazníka jeho potrebami.
• Schopnosť viesť a facilitovať mítingy.
• Ochota a otvorenosť voči novým výzvam a inovatívnym prístupom.
• Ochota učiť sa nové technológie a aplikácie.
• Schopnosť premietnuť obchodné potreby do technickej implementácie.
• Schopnosť pracovať ako silný tímový hráč.

Millennium, spol. s r. o. je slovenská IT spoločnosť s takmer 20 ročnými skúsenosťami na trhu. Venujeme sa vývoju webových a portálových riešení, aplikáciám pre podnikovú mobilitu, ponúkame business inteligence systémy a CRM riešenia - všetko na cloude.

Pracujeme pre finančné a bankové inštitúcie, IT a telekomunikačné spoločnosti a štátnu správu.

Millennium je oficiálnym parterom spoločnosti Microsoft so šiestimi kompetenciami. Počas pôsobenia na trhu sme získali 17x ocenenie Microsoft Industry Award Winner, 3x ocenenie Microsoft Industry Award Finalist a 4x Deloitte Technology Fast 500.
V roku 2014 sme boli spoločnosťou Microsoft vyhlásený za Microsoft Country Partner of the Year.

Okrem slovenského trhu pôsobíme aj v Českej republike.

Sme spoločnosť, ktorá rástla vďaka nadaným ľuďom a vďaka šanci, ktorú dostala od svojich zákazníkov. Počas celej našej existencie sme mali šťastie na mimoriadne talentovaných kolegov, ktorí svojou invenciou a tvrdou prácou stáli za naším úspechom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Millennium, spol. s r.o.
BBC V., Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava 2

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Manager
Tel.: +421907249006
E-mail: poslať životopis
ID: 3985169  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac