Можливість для людей з України

Senior .NET Developer

Millennium, spol. s r. o.

Plynárenská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 700 EUR/mesiacVýška základnej mzdy je informatívna a jej finálne nastavenie závisí od praxe a odbornosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj vysoko kvalitných a zdokumentovaných riešení založených na Microsoft technológiách
• Dodržiavanie programovacích štandardov a osvedčených postupov
• Úzka spolupráca s členmi tímu za využitia agilných techník, s cieľom dodať vysoko kvalitné riešenie pre klienta

Úspešným kandidátom sa môže stať niekto, kto má...
• Aspoň 2-3 roky praktických skúseností s vývojom softvéru
• Skúsenosti s vývojom aplikácií v M365 a Power Platform (Power Apps, Power Automate, Logic Apps, Azure functions)
• Skúsenosti s ASP.NET a ASP.NET Core, HTML5/JavaScript/TypeScript
• Visual Studio/VS Code v spojení s Azure DevOps Server (TFS)
• Znalosť GitFlow
• Praktické skúsenosti s Azure Cloud
• Znalosť princípov Agilného vývoja softvéru, patternov a techník (napr. SOLID, CI/CD, Scrum...)

• Pracovná príležitosť v rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s množstvom nových nápadov
• Príjemné pracovné prostredie podporujúce technologické inovácie
• Mladý, priateľský a dynamický kolektív
• Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ochota učiť sa nové technológie
Analytické a technické myslenie, rozhľad v oblasti IT technológií
• Aspoň 2- 3 roky praktických skúseností s vývojom softvéru
• Schopnosť riešenia problémov a samostatnosť

Millennium, spol. s r. o. je slovenská IT spoločnosť s takmer 20 ročnými skúsenosťami na trhu. Venujeme sa vývoju webových a portálových riešení, aplikáciám pre podnikovú mobilitu, ponúkame business inteligence systémy a CRM riešenia - všetko na cloude.

Pracujeme pre finančné a bankové inštitúcie, IT a telekomunikačné spoločnosti a štátnu správu.

Millennium je oficiálnym parterom spoločnosti Microsoft so šiestimi kompetenciami. Počas pôsobenia na trhu sme získali 17x ocenenie Microsoft Industry Award Winner, 3x ocenenie Microsoft Industry Award Finalist a 4x Deloitte Technology Fast 500.
V roku 2014 sme boli spoločnosťou Microsoft vyhlásený za Microsoft Country Partner of the Year.

Okrem slovenského trhu pôsobíme aj v Českej republike.

Sme spoločnosť, ktorá rástla vďaka nadaným ľuďom a vďaka šanci, ktorú dostala od svojich zákazníkov. Počas celej našej existencie sme mali šťastie na mimoriadne talentovaných kolegov, ktorí svojou invenciou a tvrdou prácou stáli za naším úspechom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3936669  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac