Business Konzultant/Analytik

Millennium, spol. s r. o.

Plynárenská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacVýška základnej mzdy je informatívna a jej finálne nastavenie závisí od praxe a odbornosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kreatívna práca súvisiaca s tvorbou návrhov a štandardizácií riešení, participácia pri príprave špecifikácií pre klientov a vývojový tím. Prezentácia návrhov a úprav priamo zákazníkovi, poradenstvo a konzultácie v oblasti návrhu SW riešení.
• účasť a podpora obchodného tímu na Pre-Sales aktivitách
• príprava štúdií a podkladových materiálov pre management a decesion makerov
• spolupráca na príprave odhadov prácnosti, definovaní ohraničení a scope projektu
• komunikácia so zákazníkom, zber, analýza, prioritizácia a dokumentácia potrieb a požiadaviek zákazníka
• zber funkčných a nefunkčných požiadaviek, tvorba detailných funkčných špecifikácií, funkčného dizajnu a zmenových požiadaviek
• zodpovednosť za analýzu a návrh systému
• komunikácia s tech-lead-mi a architektmi riešenia
• návrh rozhraní formou skíc, wireframe-ov a prototypov (Balsamiq, Axure, Sketch, iné)
• príprava migračných mapovaní a princípov čistenia údajov
• poskytovanie konzultačnej podpory internému tímu a externým dodávateľom
• spolupráca pri tvorbe riešenia spolu s realizačným tímom ako aj poskytovanie podpory počas realizácie
• príprava testovacích scenárov, údajov a participácia na testovaní

• Fungujeme na dôvere – bez dochádzkového systému, s flexibilnou pracovnou dobou a možnosťou homeoffice
• Uprednostňujeme prácu s najnovšími technológiami a projekty pre silných a renomovaných klientov
• Pracujeme v modernom prostredí a priateľskom kolektíve
• Vzdelávací program zameraný na individuálne odborné certifikácie a kurzy plne hradné firmou
• Tvoje kreatívne idey odmeníme knihou, wellnesom, či víkendovým pobytom
• Počas celého dňa Ti bude k dispozícii káva, čaj, minerálky či čerstvé ovocie
• Každý druhý piatok sa môžeš tešiť na nášho maséra, ktorý za nami príde priamo do office
• Radi ťa podporíme v Tvojom životnom kroku príspevkom na svadbu či pri narodení dieťaťa – v akomkoľvek poradí
• Čaká ťa množstvo zážitkov a akcií - jarný KickOff, splav, jesenná chata, zimná lyžovačka, vianočná párty a kopa iných
• Karta Multisport za zvýhodnenú sumu, ktorá ti raz denne otvorí bránu do množstva zazmluvnených športovísk/wellnessov
• Jazykové kurzy rôznych úrovní priamo u nás v office

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite svoj životopis s uvedeným telefonickým a emailovým kontaktom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

Od uchádzačov očakávame znalosť UML, znalosť základov návrhu web UI a základnú znalosť údajového modelovania. Práca s SQL databázami je výhodou.
• Silné analytické a logické myslenie
• Diplomatické vyjednávacie schopnosti
• Záujem a prehľad v najnovších technológiách v rôznych oblastiach
• Zmysel pre detail
• Schopnosť odhaliť kritické situácie ešte pred tým ako nastanú
• Prezentačné schopnosti
• Ochota prebrať iniciatívu

Millennium, spol. s r. o. je slovenská IT spoločnosť s takmer 20 ročnými skúsenosťami na trhu. Venujeme sa vývoju webových a portálových riešení, aplikáciám pre podnikovú mobilitu, ponúkame business inteligence systémy a CRM riešenia - všetko na cloude.

Pracujeme pre finančné a bankové inštitúcie, IT a telekomunikačné spoločnosti a štátnu správu.

Millennium je oficiálnym parterom spoločnosti Microsoft so šiestimi kompetenciami. Počas pôsobenia na trhu sme získali 17x ocenenie Microsoft Industry Award Winner, 3x ocenenie Microsoft Industry Award Finalist a 4x Deloitte Technology Fast 500.
V roku 2014 sme boli spoločnosťou Microsoft vyhlásený za Microsoft Country Partner of the Year.

Okrem slovenského trhu pôsobíme aj v Českej republike.

Sme spoločnosť, ktorá rástla vďaka nadaným ľuďom a vďaka šanci, ktorú dostala od svojich zákazníkov. Počas celej našej existencie sme mali šťastie na mimoriadne talentovaných kolegov, ktorí svojou invenciou a tvrdou prácou stáli za naším úspechom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Manager
Tel.: +421907249006
E-mail: poslať životopis
ID: 3628470  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac