Marketingový špecialista

Millennium, spol. s r. o.

Miesto práce
Plynárenská 7, 821 09 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodu
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 300 € (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie, príprava a realizácia marketingových aktivít a online stratégie spoločnosti
- správa sociálnych sietí Facebook a LinkedIn
- tvorba online reklamných kampaní
- tvorba a aktualizácia obsahu na webovej stránke spoločnosti
- realizácia mailingových kampaní
- zodpovednosť za rozpočet za online marketing
- komunikácia so spoločnosťou Microsoft a synchronizácia marketingových aktivít

• Fungujeme na dôvere – bez dochádzkového systému, s flexibilnou pracovnou dobou a možnosťou homeoffice
• Uprednostňujeme prácu s najnovšími technológiami a projekty pre silných a renomovaných klientov
• Pracujeme v modernom prostredí a priateľskom kolektíve
• Vzdelávací program zameraný na individuálne odborné certifikácie a kurzy plne hradné firmou
• Tvoje kreatívne idey odmeníme knihou, wellnesom, či víkendovým pobytom
• Počas celého dňa Ti bude k dispozícii káva, čaj, minerálky či čerstvé ovocie
• Každý druhý piatok sa môžeš tešiť na nášho maséra, ktorý za nami príde priamo do office
• Radi ťa podporíme v Tvojom životnom kroku príspevkom na svadbu či pri narodení dieťaťa – v akomkoľvek poradí
• Čaká ťa množstvo zážitkov a akcií - jarný KickOff, splav, jesenná chata, zimná lyžovačka, vianočná párty a kopa iných
• Karta Multisport za zvýhodnenú sumu 10€, ktorá ti raz denne otvorí bránu do množstva zazmluvnených športovísk/wellnessov
• Jazykové kurzy rôznych úrovní priamo u nás v office

Žiadame záujemcov o danú pozíciu, aby nám zaslali štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu [email protected]

Vzhľadom na veľký počet žiadostí o zamestnanie nie je možné kontaktovať všetkých kandidátov. Preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Prosíme všetkých uchádzačov, aby si prečítali nižšie uvedený text a priložili ho do svojho životopisu. Bez uvedeného súhlasu nebudú žiadosti zaradené do výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Google AdWords - základy
Google Analytics - základy
WordPress - základy

Počet rokov praxe

1

- prax v oblasti online marketingu minimálne 1 rok
- skúsenosti s realizáciou online kampaní (Facebook, LinkedIn, Google Ads)
- prehľad v oblasti inbound marketingu, SEO a najnovších marketingových trendov (growth marketing, ABM/PBM)
- záujem o oblasť softvérových riešení
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- zmysel pre detail a samostatnosť
- skúsenosť s mailingovým nástrojom Mailchimp výhodou

Millennium, spol. s r. o. je slovenská IT spoločnosť s viac ako 15 ročnými skúsenosťami na trhu. Venujeme sa vývoju webových a portálových riešení, aplikáciám pre podnikovú mobilitu, ponúkame business inteligence systémy a CRM riešenia - všetko na cloude.

Pracujeme pre finančné a bankové inštitúcie, IT a telekomunikačné spoločnosti a štátnu správu.

Millennium je oficiálnym parterom spoločnosti Microsoft so šiestimi kompetenciami. Počas pôsobenia na trhu sme získali 13x ocenenie Microsoft Industry Award Winner, 3x ocenenie Microsoft Industry Award Finalist a 4x Deloitte Technology Fast 500.
V roku 2014 sme boli spoločnosťou Microsoft vyhlásený za Microsoft Country Partner of the Year.

Okrem slovenského trhu pôsobíme aj v Českej republike.

Sme spoločnosť, ktorá rástla vďaka nadaným ľuďom a vďaka šanci, ktorú dostala od svojich zákazníkov. Počas celej našej existencie sme mali šťastie na mimoriadne talentovaných kolegov, ktorí svojou invenciou a tvrdou prácou stáli za naším úspechom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

BBC V., Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Valentová
Tel.: +421907249006
E-mail: poslať životopis
ID: 3617372   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 300 € (v závislosti od skúseností kandidáta)