Recepčná

Millennium, spol. s r. o.

Miesto práce
Plynárenská 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého chodu recepcie
- administratívne činnosti spojené s chodom spoločnosti
- uvádzanie návštev a preberanie prichádzajúcich telefonických hovorov
- starostlivosť o recepciu, kuchynku a konferenčné miestnosti
- vybavovanie pošty a mailov
- objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
- uzatváranie dochádzky zamestnancov
- čiastočná tvorba podkladov pre mzdy

• moderné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• firemná káva, čaj a ovocie
• firemné akcie a viacdňové teambuildingy na Slovensku aj v zahraničí (splav, lyžovačka, firemné raňajky, turistika, party na lodi a pod.)
• masér v priestoroch spoločnosti takmer každý týždeň
• karta Multisport

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite svoj životopis s fotografiou a s uvedeným telefonickým a emailovým kontaktom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- výborné komunikačné schopnosti
- dobrý písomný prejav, 100% ovládanie slovenského pravopisu a štylistiky
- schopnosť okamžite riešiť problémy
- schopnosť vyhľadávať informácie, inovovať, navrhovať alternatívne riešenia
- organizačné schopnosti

Millennium, spol. s r. o. je slovenská IT spoločnosť s viac ako 15 ročnými skúsenosťami na trhu. Venujeme sa vývoju webových a portálových riešení, aplikáciám pre podnikovú mobilitu, ponúkame business inteligence systémy a CRM riešenia - všetko na cloude.

Pracujeme pre finančné a bankové inštitúcie, IT a telekomunikačné spoločnosti a štátnu správu.

Millennium je oficiálnym parterom spoločnosti Microsoft so šiestimi kompetenciami. Počas pôsobenia na trhu sme získali 13x ocenenie Microsoft Industry Award Winner, 3x ocenenie Microsoft Industry Award Finalist a 4x Deloitte Technology Fast 500.
V roku 2014 sme boli spoločnosťou Microsoft vyhlásený za Microsoft Country Partner of the Year.

Okrem slovenského trhu pôsobíme aj v Českej republike.

Sme spoločnosť, ktorá rástla vďaka nadaným ľuďom a vďaka šanci, ktorú dostala od svojich zákazníkov. Počas celej našej existencie sme mali šťastie na mimoriadne talentovaných kolegov, ktorí svojou invenciou a tvrdou prácou stáli za naším úspechom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

BBC V., Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Valentová
Tel.: +421907249006
E-mail: poslať životopis
ID: 3535378   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4€/hod.