Elektromontážnik - špecialista na meraciu a regulačnú techniku. Možný nástup ihneď! TPP aj živnosť!

Milking s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
7 EUR/hod.TPP - 7 €/ hodinu + výkonnostná odmena. Nástupná mzda môže byť zvýšená v závislosti od individuálnych znalostí a pracovných schopností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám pracovnú príležitosť v stabilnej slovenskej strojárskej výrobno-technologickej spoločnosti s 27 ročnou históriou pôsobenia na slovenskom, európskom, celosvetovom potravinárskom trhu.

Momentálne hľadáme šikovného skúseného kolegu Elektromontážnika, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

- Výroba elektrických rozvádzačov a elektromontážne práce - montáž meracej a regulačnej techniky v potravinárskom priemysle.
- Čítanie technickej dokumentácie
- Zhotovovanie káblových trás a káblových prepojení
- Nastavovanie MaR techniky
- Práca na montážach - hlavná náplň práce: zapájanie prístrojovej techniky, montáž kabeláže (práca v turnusoch)

- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Možnosť získať odbornú certifikáciu
- Možnosť zvýšenia odbornej kvalifikácie
- Pravidelná výplata vyplácaná na čas a vždy v rámci zákonov
- Príplatky za prácu nadčas
- Možnosť ubytovania v Bratislave
- Vlastný výrobno-montážny areál
- Moderné pracovné prostredie
- Kvalitné ochranné oblečenie a pomôcky
- Firemné akcie
- Stravné lístky– nad rámec zákona
- Pitný režim,káva, čaj, plne vybavená kuchynka na pracovisku, donáška obedov priamo na pracovisko

Do ukončenia opatrení proti Covid 19 bude prvé kolo rozhovorov uskutočnené telefonicky prípadne cez videokonferenciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický smer je veľkou výhodou

Vodičský preukaz

B

- Prax v strojárstve resp. elektro výrobe
- Znalosť MaR
- Schopnosť čítania elektrických schém a technických výkresov
- Jemná motorika a manuálna zručnosť
- Odborná spôsobilosť elektrotechnika - § 21- nevyhnutný
- §22 a §23 veľkou výhodou
- Technické myslenie
- Precíznosť a zodpovednosť za svoju robotu
- Vodičský preukaz B – výhodou
- Flexibilita vycestovať – pri výbere práce na montážach
- Znalosť cudzieho jazyka vítana

Spoločnosť Milking spol. s r.o. Bratislava je slovenská výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1993. V 90.tych rokoch sme pôsobili prevažne na slovenskom trhu, svoju pôsobnosť sme však počas rokov rozšírili aj do zahraničia – do Českej republiky, Rakúska, Maďarska, Ukrajinu, Bieloruska, Ruska, . . . .
Našim klientom poskytujeme komplexné služby v súvislosti s výrobnými technológiami v potravinárskom priemysle od vývoja, projekcie, výroby až po realizáciu a servis potravinárskych strojov, technológií a kompletných výrobných liniek.
Špecializujeme sa hlavne na komplexné riešenia technológií pre výrobu a spracovanie: mlieka, mliečnych výrobkov, mrazených smotanových krémov, tukov a olejov, čokolády a cukroviniek, piva, vína, ostatných alkoholických a nealkoholických nápojov, minerálnych vôd a iných potravinárskych výrobkov.
Počas našej dlhoročnej praxe sme spolupracovali na realizácii mnohých úspešných projektov pre slovenských, zahraničných ale aj svetových lídrov v potravinárskom priemysle ako napríklad Lactalis, Savencia, Fromageries Bel, Schreiber Foods, Coca Cola. . .
Podrobnejšie informácie o spoločnosti získate na: www.milking.sk

Všetky informácii o právach dotknutých osôb, účeloch a spracúvaní osobných údajov v spoločnosti Milking nájdete na www.milking.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3973777  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.