Projektant potravinárskych technológií - príležitosť aj pre absolventa

Milking s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 100 EUR/mesiacNástupná mzda môže byť zvýšená v závislosti od individuálnych znalostí a pracovných schopností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám výnimočnú pracovnú príležitosť v dynamickej slovenskej spoločnosti s 27 ročnou históriou pôsobenia na slovenskom, európskom aj celosvetovom potravinárskom trhu.

Momentálne hľadáme človeka na pozíciu Projektant potravinárskych technológií, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

• projekčné spracovanie zákaziek ( používanie programového vybavenia AutoCAD, MS Project, Word, Excel)
• riadenie a koordinovanie pridelených projektov
• zodpovednosť za odovzdanie projektu v dohodnutom termíne
• tvorba kalkulácií / cenových ponúk
• vyhotovenie projektovej dokumentácie (úvodný, realizačný projekt)
• vyhotovenie sprievodnej technickej dokumentácie
• úzka spolupráca so všetkými výrobnými oddeleniami spoločnosti
• koordinovanie projektov so zákazníkmi, dodávateľmi a testovacím tímom po technickej stránke
• podpora pri uvádzaní technológie do prevádzky
• tvorba dispozičných výkresov a výkresov zapojenia technológie (PID)
• práca na projektoch pre svetových klientov

- Práca na zaujímavých medzinárodných projektoch
- Nové inovatívne technológie
- Profesionálni kolegovia s technickým know-how
- Možný nástup okamžite
- Pružná pracovná doba
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Odborné školenia
- Možnosť kariérneho a odborného rastu
- Odmeny za pracovné výročia
- Gastrolístky - príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce
- Firemný pracovný Desktop/notebook
- Používanie firemného vozidla
- Parkovanie
- Firemné akcie
- Pitný režim, káva, čaj, plne vybavená kuchynka na pracovisku

Do ukončenia opatrení proti Covid 19 bude prvé kolo rozhovorov uskutočnené telefonicky prípadne cez videokonferenciu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť - používanie vlastného rozumu
- komunikačné schopnosti – konštruktívna komunikácia pri riešení problémov
- odolnosť voči stresu – zachovanie chladnej hlavy v krízových situáciách
- zodpovednosť za svoju robotu

Spoločnosť Milking spol. s r.o. Bratislava je slovenská výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1993. V 90.tych rokoch sme pôsobili prevažne na slovenskom trhu, svoju pôsobnosť sme však počas rokov rozšírili aj do zahraničia – do Českej republiky, Rakúska, Maďarska, Ukrajinu, Bieloruska, Ruska, . . . .
Našim klientom poskytujeme komplexné služby v súvislosti s výrobnými technológiami v potravinárskom priemysle od vývoja, projekcie, výroby až po realizáciu a servis potravinárskych strojov, technológií a kompletných výrobných liniek.
Špecializujeme sa hlavne na komplexné riešenia technológií pre výrobu a spracovanie: mlieka, mliečnych výrobkov, mrazených smotanových krémov, tukov a olejov, čokolády a cukroviniek, piva, vína, ostatných alkoholických a nealkoholických nápojov, minerálnych vôd a iných potravinárskych výrobkov.
Počas našej dlhoročnej praxe sme spolupracovali na realizácii mnohých úspešných projektov pre slovenských, zahraničných ale aj svetových lídrov v potravinárskom priemysle ako napríklad Lactalis, Savencia, Fromageries Bel, Schreiber Foods, Coca Cola. . .
Podrobnejšie informácie o spoločnosti získate na: www.milking.sk

Všetky informácii o právach dotknutých osôb, účeloch a spracúvaní osobných údajov v spoločnosti Milking nájdete na www.milking.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3973734  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac