Hľadáme finančného parťáka do mile

mile male s.r.o.

Račianska 78, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacod 1400 Eur, podľa skúseností kandidáta a dohody a podľa preferovaného úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mile je unikátna dizajnová značka, ktorá tvorí hravé kúsky oblečenia s príbehom pre malých aj veľkých. náš milý malý tím potrebuje milovníka čísel a tabuliek, parťáka, ktorý vie poradiť v akýchkoľvek finančných otázkach a zároveň ho láka prostredie malej slovenskej značky.

ide o kumulovanejšiu, analyticko-účtovnú rolu, kde hlavnými zodpovednosťami sú:
• finančný reporting, controlling a finančné analýzy podľa dohodnutej frekvencie,
• naskladňovanie produktov do skladového programu POHODA,
• tvorba skladových kariet milých látok,
• aktualizácia cash flow plánu,
• nastavovanie nových efektívnych procesov podľa aktuálny potrieb.

po účtovnej stránke je potrebné:
• kontrolovať, spracovať a účtovať všetky faktúry, interné doklady, pokladňu, a i.
• komunikovanie s odberateľmi, dodávateľmi, v prípade vzniku nezrovnalostí v účtovnej databáze a na faktúre,
• práca s bankovými výpismi, párovanie platieb,
• príprava podkladov a spolupráca s externými účtovníkmi, ktorí pre nás spracúvajú závierky, DPH a mzdy.

pokiaľ miluješ excel, prácu s dátami, pracuješ alebo pracoval/a si v Pohode alebo inom účtovnom systéme, a stále premýšľaš, ako si veci uľahčovať, radi si s tebou pokecáme :)

ponúkame:
• prácu v malom a milom tíme s ľuďmi, ktorých práca baví a vidia v nej zmysel,
• možnosť byť obklopený oblečením a produktami, ktoré sú zároveň hodnotou,
• príležitosť realizovať sa v oblasti, ktorá vás baví a vďaka tomu rásť
• možnosť byť súčasťou krásneho projektu Nová Cvernovka a jej komunity, využívať záhradu na odpočinok a byť v inšpiratívnom prostredí plnom kultúry,
• zľavy na produkty mile.

Prosím, zašlite nám životopis s fotografiou a motivačný list, radi si prečítame to, čo Vás láka na mile :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

hľadáme:
• človeka, ktorého účtovníctvo naozaj baví a chce sa ďalej rozvíjať,
• ovláda anglický jazyk,
• ovláda prácu s nejakým účtovným systémom (ideálne Pohoda), vie sa ľahko orientovať v Google Workspace (Gmail, drive, spreadsheets a pod),
• má v sebe proaktivitu, samostatnosť, vôľu pomocť tam, kde je aktuálne treba, keďže táto vlastnosť je v našom malom tíme veľmi potrebná.

mile je slovenská značka dizajnového oblečenia pre deti a dospelých, s lokálnou výrobou, sídliaca v kreatívnych priestoroch novej cvernovky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3984515  Dátum zverejnenia: 23.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac