Účtovník/účtovníčka pre mile

mile male s.r.o.

Miesto práce
Račianska 78, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacod 1000 Eur, podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mile je unikátna dizajnová značka, ktorá tvorí hravé kúsky oblečenia s príbehom pre malých aj veľkých. náš milý malý tím potrebuje milovníka čísel a tabuliek, ktorý si poradí s akoukoľvek faktúrou a účtovanie ho naozaj baví :)

vašou náplňou práce by bolo najmä:

• kontrola a spracovanie dodávateľských faktúr, dobropisov, odberateľských faktúr
• práca s bankovými výpismi, párovanie platieb,
• účtovanie interných dokladov
• komunikovanie s odberateľmi, dodávateľmi, v prípade vzniku nezrovnalostí v účtovnej databáze a na faktúre,
• evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi a iné administratívne úlohy,
• príprava podkladov a spolupráca s externými účtovníkmi, ktorí pre nás spracúvajú závierky, DPH a mzdové účtovníctvo,
• finančný reporting

Ponúkame:
• prácu v malom a milom tíme s ľuďmi, ktorých práca baví a vidia v nej zmysel
• možnosť byť obklopený oblečením a produktami, ktoré sú zároveň hodnotou
• príležitosť realizovať sa v oblasti, ktorá vás baví a vďaka tomu rásť
• možnosť byť súčasťou krásneho projektu Nová Cvernovka a jej komunity, využívať záhradu na odpočinok a byť v inšpiratívnom prostredí plnom kultúry
• zľavy na produkty mile

Prosím, zašlite nám životopis s fotografiou a motivačný list, radi si prečítame to, čo Vás láka na mile :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 64 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

minimálne 1 rok.
1

hľadáme:
• človeka, ktorého účtovníctvo naozaj baví a má už skúsenosti s vedením účtovníctva
• ovláda anglický jazyk
• znalosť mzdového účtovníctva je veľkou výhodou :)
• má v sebe proaktivitu, vôľu pomocť tam, kde je aktuálne treba, keďže táto vlastnosť je v našom malom tíme veľmi potrebná

Mladá progresívna značka dizajnového detského oblečenia vyrobeného na Slovensku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Račianska 78
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

ID: 3984515  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac