Produktový dizajnér pre mile

mile male s.r.o.

Miesto práce
Račianska 78, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacmzda závisí od pokročilých skúseností záujemcu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mile je unikátna dizajnová značka, ktorá tvorí hravé kúsky oblečenia s príbehom pre malých aj veľkých. potrebujeme posilniť našu dizajnérsku zložku a hľadáme kreatívnu dušu, ktorá by nám pomohla tvoriť nové, prepracované strihy, milovala by šušťanie popelínu a s rovnakou láskou akúkoľvek látku premenila na nový šik kúsok.

vašou úlohou bude:
• konštrukcia nového alebo úprava už existujúceho strihu podľa aktuálneho zadania v minimalistickom koncepte značky
• príprava technického nákresu a parametrov potrebných na to, aby v dielni mile kúsok ušili správne
• šitie/zhotovenie prvých prototypov oblečenia priamo u nás v mini dielničke, ale aj stupňovanie základného strihu do všetkých veľkostí veľkostí (detské, dámske, pánske)
• intenzívna komunikácia s krajčírskymi dielňami – od zasielania zadaní až po prípadné reklamácie a úpravy, aby bolo všetko tip top
• precízna kontrola kvality produktov, na ktorej nám nesmierne záleží
• neustále vyhľadávanie nových trendov, vhodných materiálov a inšpirácií, aby bola nová kolekcia vždy svieža a plná noviniek

• prácu v malom a milom tíme s ľuďmi, ktorých práca baví a vidia v nej zmysel
• možnosť byť obklopený oblečením a produktami, ktoré sú zároveň hodnotou
• príležitosť realizovať sa v oblasti, ktorá vás baví a vďaka tomu rásť
• možnosť byť súčasťou krásneho projektu Nová Cvernovka a jej komunity, využívať záhradu na odpočinok a byť v inšpiratívnom prostredí plnom kultúry

ak je táto pozícia presne to, po čom túžite, pošlite nám svoju fotku, životopis a dôvod/motiváciu, prečo by ste chceli byť súčasťou mile. Zároveň zaslaním príslušných dokumentov súhlasíte so spracovaním osobných dát na účely tohto výberového konania.
vybraných uchádzačov pozveme na osobné stretnutie. bude nám spolu fajn! :)

Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679.
V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom mile male s.r.o. uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, v rámci počítačovej siete internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca.
Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať na emailovej adrese [email protected] alebo zaslaním na adresu mile male s.r.o., Račianska 78, Bratislava 83104, inak súhlas zanikne po uplynutí 2 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

nutná skúsenosť s konštrukciou strihov
1

• skúsenosť s konštrukciou strihov, ideálne s tvorbou detského oblečenia a orientácia v tomto segmente.
• trpezlivosť a precíznosť pri hľadaní ideálnych riešení vypracovania strihu
• lásku k móde, záujem o dianie vo fashion svete a snaha o neustály progres
• podobný vkus, aby sme si štýlovo sedeli a boli na jednej vlne dizajnu
• kreativitu, keďže táto pozícia poskytuje priestor podieľať sa na tvorivej stránke našej značky, a to priamo na tvorbe kolekcií
• proaktivitu, vôľu pomocť tam, kde je aktuálne treba, keďže táto vlastnosť je v našom malom tíme veľmi potrebná

Mladá progresívna značka dizajnového detského oblečenia vyrobeného na Slovensku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Račianska 78
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: michaela šindlerová
E-mail: poslať životopis
ID: 3963103  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac