Produktový dizajnér pre mile

mile male s.r.o.

Miesto práce
Račianska 78, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacmzda závisí od pokročilých skúseností záujemcu a od vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mile je unikátna dizajnová značka, ktorá tvorí hravé kúsky oblečenia s príbehom pre malých aj veľkých. potrebujeme posilniť našu dizajnérsku zložku a hľadáme kreatívnu dušu, ktorá by nám pomohla tvoriť nové, prepracované strihy, milovala by šušťanie popelínu a s rovnakou láskou akúkoľvek látku premenila na nový šik kúsok.

vašou úlohou bude:
• konštrukcia nového alebo úprava už existujúceho strihu podľa aktuálneho zadania v minimalistickom koncepte značky
• príprava technického nákresu a parametrov potrebných na to, aby v dielni mile kúsok ušili správne
• šitie/zhotovenie prvých prototypov oblečenia priamo u nás v mini dielničke, ale aj stupňovanie základného strihu do všetkých veľkostí veľkostí (detské, dámske, pánske)
• tvorba strihov v strihovom programe CLO 3D, v ktorom sa práve začíname školiť a budeme tvoriť naše najnovšie kolekcie
• intenzívna komunikácia s krajčírskymi dielňami – od zasielania zadaní až po prípadné reklamácie a úpravy, aby bolo všetko tip top
• precízna kontrola kvality produktov, na ktorej nám nesmierne záleží
• neustále vyhľadávanie nových trendov, vhodných materiálov a inšpirácií, aby bola nová kolekcia vždy svieža a plná noviniek

• prácu v malom a milom tíme s ľuďmi, ktorých práca baví a vidia v nej zmysel
práca v milom novovzniknutom a plne zariadenom ateliéri
• práca v strihovom softveri a možnosť naučiť sa v rámci spoločných školení túto zručnosť
• možnosť byť obklopený oblečením a produktami, ktoré sú zároveň hodnotou
• príležitosť realizovať sa v oblasti, ktorá vás baví a vďaka tomu rásť
• kreatívne prostredie novej cvernovky :)

ak je táto pozícia presne to, po čom túžite, pošlite nám svoju fotku, životopis a dôvod/motiváciu, prečo by ste chceli byť súčasťou mile. Zároveň zaslaním príslušných dokumentov súhlasíte so spracovaním osobných dát na účely tohto výberového konania.
každý jeden uchádzač dostane v čase nejakú odpoveď a vybraných uchádzačov pozveme na osobné stretnutie. bude nám spolu fajn! :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

nutná skúsenosť s konštrukciou strihov

Počet rokov praxe

1

• skúsenosť s konštrukciou strihov, ideálne s tvorbou detského oblečenia a orientácia v tomto segmente
• trpezlivosť a precíznosť pri hľadaní ideálnych riešení vypracovania strihu
• práca v Illustratore je výhodou
• lásku k móde, záujem o dianie vo fashion svete a snaha o neustály progres
• podobný vkus, aby sme si štýlovo sedeli a boli na jednej vlne dizajnu
• kreativitu, keďže táto pozícia poskytuje priestor podieľať sa na tvorivej stránke našej značky, a to priamo na tvorbe kolekcií
• proaktivitu, vôľu pomocť tam, kde je aktuálne treba, keďže táto vlastnosť je v našom malom tíme veľmi potrebná
• spoľahlivosť a samostatnosť v každej sfére

mile je slovenská značka dizajnového oblečenia pre deti a dospelých, s lokálnou výrobou, sídliaca v kreatívnych priestoroch novej cvernovky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3963103  Dátum zverejnenia: 1.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac