Backoffice pracovník v sklade eshopu

mile male s.r.o.

Miesto práce
Račianska 78, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expedovanie prijatých objednávok od zákazníka v expedičnom sklade, pripravovanie balíčkov tak, aby sme zákazníkovi priniesli zážitok
- práca so skladovým/účtovným systémom Pohoda
- príjem tovaru na sklad, dopĺňanie, kontrola a evidencia tovaru
- riešenie občasných čiastkových úloh ako napríklad skladanie tovaru, inventúra, asistencia na predajných akciách alebo iné doplnkové úlohy na PC
- po zaučení podieľanie sa na zlepšovaní procesov
- pracovná doba približne od 9:30-18:00

Do nášho milého tímu hľadáme nového člena, ktorý neobsedí na jednom mieste a nebojí sa manuálnej práce.

- ponúkame prácu v malom a milom tíme s ľuďmi,ktorých práca baví a vidia v nej zmysel
- zaujímavé pracovné prostredie v budove Novej Cvernovky
- firemné akcie, teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s podobnou prácou, prípadne skladovým systémom Pohoda je výhodou
- vzťah k práci na nohách, v pohybe
- fyzicky zdatnejšia osoba (nosenie, vykladanie ťažších krabíc)
- ochota učiť sa nové veci a pomôcť keď treba
- precíznosť a cit pre detail, samostatnosť, zodpovednosť
- pozitívny prístup k práci

Mladá progresívna značka dizajnového detského oblečenia vyrobeného na Slovensku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

račianska 78
83104 bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: miriam šichmanová
Tel.: +421918183126
E-mail: poslať životopis
ID: 3930433  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac