Jsme výrobní, obchodní, legislativní a distributorská společnost. Zabýváme se výrobou potravinářských polotovarů pro další zpracování, opravou cisteren a distribucí analytických přístrojů pro zemědělský, potravinářský, výzkumný a školský sektor.

Servisní technik laboratorních přístrojů

MILCOM servis a.s.

Místo práce
Zlínská, Slatina, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 40 000 Kč/měsíc

Česká obchodní společnost zastupující přední zahraniční výrobce laboratorních přístrojů a spotřebního materiálu, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Servisní technik

„instalace a servis laboratorních přístrojů pro potravinářský sektor“

Popis pozice:

  • Servisní péče o klienty společností z řad potravinářských firem

  • Odpovědnost za svěřený segment z oblasti Slovenska a východní Moravy

  • Zajištění záručního a pozáručního servisu

  • Technická podpora obchodních zástupců

  • Poskytování odborné poradenské činnosti

  • Spolupráce se zahraniční firmou

  • Komunikace s laboratořemi, výzkumnými pracovišti, výrobci potravin

  • Práce s databází zákazníků

  • Pravidelné reportování služebních výjezdů

Požadujeme:

  • Ideálně středoškolské vzdělání v technickém nebo elektro oboru

  • Praxe na obdobné pozici výhodou

  • AJ slovem i písmem – pokročilý, aktivní

  • Samostatný a spolehlivý přístup k řešení úkolů

  • Čestnost, zodpovědnost a trestní bezúhonnost

  • ŘP sk. B - ochota cestovat po SR a ČR

  • Práce s PC – aktivní uživatel

  • Manuální a technická zručnost

  • Dobrý zdravotní stav

  • Vyšší úroveň IT znalostí

Nabízíme:

  • Zajímavou, ale náročnou práci v přátelském kolektivu

  • Kurzy a školení v tuzemsku a zahraničí

  • Zaměstnanecké výhody a benefity

  • Atraktivní mzdové ohodnocení

  • Zázemí zavedené a stabilní firmy

  • 5 týdnů placené dovolené

  • Služební auto

Pracovní poměr:

  • Po zapracování, na dobu neurčitou

  • Práce na plný úvazek

Adresa společnosti

Hostivařská 538/56
10200 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ondřej Borský
E-mail: poslat životopis

ID: 3964463  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc