Čašník/čašníčka

Milan Ondreáš hostinec TULÁK

Miesto práce
Hostinec T U L Á K, Černovská, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac700 € Čistá mzda + str.lístky + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov,čapovanie, nalievanie alkoholických a nealkoholických nápojov, práca z registračnou pokladňou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Chuť pracovať , samostatný a zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, zmysel pre poriadok, príjemné a profesionálne vystupovanie voči hosťom.

Sme dlhoročne fungujúca piváreň v Žiline so stálou klientelou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3570234  Dátum zverejnenia: 5.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac700 € Čistá mzda + str.lístky + tringelty