Pomocný kuchár/kuchárka

Milan Michalík AUTO ALLES, Kvetoslava Michalíková - právny nástupca

Miesto práce
Reštaurácia AUTOALLES, Trusalová, Turany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacpríplatky sobota, nedeľa, sviatky+ mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri príprave jedál a šalátov. Výdaj denného menu.
Dodržiavanie hygienických štandardov a udržiavanie čistoty na pracovisku.

pravidelné odmeny za dosiahnutú tržbu, káva, strava a pitný režim grátis, práca v príjemnom kolektíve vo firme pôsobiacej v gastronómii už viac ako 20 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AUTO ALLES má od roku 1990 kedy bola založená, dominantné postavenie na trhu s jazdenými autami a patrí medzi dve najväčšie spoločnosti v tejto oblasti na Slovensku. Od roku 1997 prevádzkuje aj reštauráciu. Reštaurácia je zariadená v Slovenskom ľudovom štýle a ponúka Vám tradičnú domácu Slovenskú kuchyňu, ale aj rôzne špeciality. AUTOALLES je výlučne slovenská spoločnosť stavajúca na hodnotách, ako je serióznosť, stabilita, flexibilita, a profesionálny prístup.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4593062  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac