Vodič-Taxi/žena Vodička-Taxi

Milan Masár

Miesto práce
Piešťany
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme vodiča.
Spĺňaš nižšie uvedené požiadavky?
Máš skutočný záujem o prácu a sebarealizáciu?
Chceš prijať výzvu a chopiť sa šance?
Tvoj životopis očakávame na - [email protected]
Podmienka čistý register trestov, karta vodiča taxi služby je vítaná (+psychická a zdravotná spôsobilosť k výkonu práce) - k výkonu práce potrebná....
(ŽENA VODIČ - (ranná/poobedná - nie nočné)

Náplňou práce je:
Preprava(osôb) zákazníka – pomoc pri nakladaní a vykladaní batožiny.
Starostlivosť o vozidlo – udržiavať čistotu vozidla aj jeho interiéru.
Dodržiavanie predpisov – v súlade s kódexom spoločnosti.
Práca so smartfónom a navigáciou.

- plat: plat je za hodinu (NIE odovzdávka za kilometre)
- moderný vozový park
- umývanie áut po každej zmene zabezpečuje firma
- najmodernejší dispečing
- firemný dress code
- zaškolenie do interného systému firmy a firemného kódexu
- pomoc pri vybavovaní potrebných dokladov k výkonu práce

Výberové konanie s osobný pohovor sa predbežne budete konať po telefonickom dohovore, po obdŕžaní Vášho životopisu Vás budeme kontaktovať( email, sms, telefonicky).
Výberové konania robíme priebežne podľa záujmu uchádzačov. Bude Vám zaslaná pozvánka emailom na výberové konanie s presným miestom a časom a dátumom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Taxikarta výhodou
- čistý register trestov
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- výpis z karty vodiča
- nadšenie a entuziazmus
- príjemné vystupovanie
- iniciatívny a kreatívny prístup k práci
- logické myslenie
- primerané komunikačné schopnosti
- sebadisciplína a zodpovednosť
- ústretovosť a ochota
- lojalita k firme aj zákazníkovi
- ochota budovať si nové návyky

E Taxi Piešťany je najmodernejšia taxi služba v regióne. Sme dcérskou spoločnosťou A Taxi s viac ako 15 ročnou históriou a postavením lídra v individuálnej preprave osôb. Všetky naše autá sú ekologické a šetrné k životnému prostrediu. Používajú hybridný alebo elektrický pohon. Vozový park tvoria autá Nissan Leaf a Toyota Corolla.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Masárová
Tel.: +421907200412
E-mail: poslať životopis
ID: 4781137  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac