Šéfkuchár/ka

Milan Korytko KORYTKO

Miesto práce
Dargov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plná zodpovednosť za chod a riadenie kuchyne.
Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál.
Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržiavanie predpisov HACCP.
Organizovanie práce podriadených kuchárov a pomocných síl v kuchyni aj pri príprave väčšieho množstva jedál.(SVADBY, AKCIE)
Dohľad nad správnym aranžovaním a estetikou podávaných jedál.
Pracovná doba: striedanie krátkeho (2 dni) - dlhého týždňa (5 dní)

Možnosť poskytnúť bezplatné ubytovanie.
Odmeny na základe pracovného výkonu.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky praxe a vzdelania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Počet rokov praxe

3

- profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- samostatnosť
- záujem o nové trendy v gastronómii
- schopnosť pracovať pod časovým stresom

Hotel Biele Studničky Dargov je názov rekreačného zariadenia nachádzajúceho sa v katastri obce Dargov 26 km východne od metropoly Košíc. Hotel, ponúka služby reštauračného a ubytovacieho charakteru a od roku 2017 ponúkame aj možnosť usporiadania svadobnej hostiny v našej svadobnej sále, ktorá našu ponuku služieb doplnila.
ID: 3627699  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac