Prevádzkar/ka

Milan Korytko KORYTKO

Miesto práce
Dargov
Termín nástupu
01.06.2020
800 EUR/mesiacPriemerný ročný mesačný plat na uvedenej pracovnej pozícií je vo výške min. 800 eur/NETTO + výkonnostné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzkar/ka v našom zariadení bude mať na starosti príjem, výdaj a evidenciu tovaru, chod prevádzky, organizáciu akcií a svadieb a komunikáciu so zákazníkmi.
Pracovná doba : Týždeň práca - týždeň voľno.

Odmeny za pracovný výkon
Možnosť bezplatného ubytovania

Životopis poprosíme posielať na emailovú adresu [email protected]
Po dôkladnom preštudovaní všetkých prijatých životopisov budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor. Poprosíme posielať životopis iba uchádzačov, ktorí spĺňajú počet rokov praxe na uvedenej pozícií prevádzkar/ka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo a Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť, organizačná zručnosť, schopnosť vedenia kolektívu a schopnosť zvládať prácu aj stresových situáciach. Uchádzač by mal byť v práci aktívny, cieľavedomý, pozorný a zameraný na spokojnosť zákazníkov.

Hotel Biele Studničky Dargov je názov rekreačného zariadenia nachádzajúceho sa v katastri obce Dargov 26 km východne od metropoly Košíc. Hotel, ponúka služby reštauračného a ubytovacieho charakteru a od roku 2017 ponúkame aj možnosť usporiadania svadobnej hostiny v našej svadobnej sále, ktorá našu ponuku služieb doplnila.
ID: 3556892  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac