Reagujte bez životopisu

Vodička /Vodič vyklápacieho 51m3 návesu MKD-volný víkend

Milan Chlebík - Dráčik

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 900 - 2 300 EUR/mesiacIndividualne ohodnotenie vodičov,odmena za spotrebu plus ine benefity preplacanie nákladov + možnosť ubytovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem vodičku / vodiča MKD s vyklápacím návesom v krajinách EU-CZ,DE,NL, BE,,AT,. Plat individuálne(minimalne 70€ , viac až 110€) podľa vykonanéj práci ,odvezených prepráv +osobne ohodnotenie. Hľadáme vodičku / vodiča zodpovedného , seriózneho a šikovného!!! (zaškolenie s vyklápacím návesom nie je problém) , ktorý sa bude starať o pridelene vozidlo ( bežná údržba čistotu v aute a nakladacóm priestore). Jazdí sa na 2-4 ročných vozidlách od pondelka do piatku ,sobota zriedkavo!!!
Vozíme sypké materiály agroprodukty (pšenica jačmen kukurica soya ,umelé hnojivá ,brikety.
Stále opakujúce sa nakládky / vykládky.
Vozidla sú vybavené GPS monitoringom takže sa všetky mesačné vykazi su v elektronickéj forme(vodič nevypisuje stasky ani cesťáky)iba cistiace dokumenty k GMP!!!

Individuálne ohodnotenie každy mesiac plus preplacanie 50 % cestovných nákladov.

Pre viac informácii prosím volať na nižsie uvedené telef.čislo ( 0948 203 202 )
Preferujem osobný kontakt hlavne cez víkend pretože aj ja som vodič na jednom vozidle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ukrajinský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič MKD

Počet rokov praxe

1

Chuť pracovať flexibilita ,zručnosť ,komunikativnosť ,férovosť!!!

spoločnosť sa venuje preprave sypkých materiálov a agroproduktov z SK do DE, AT ,CZ, NL a BE - Jazdime kolečka od Pondelka do Piatku(šikovnejší a ked sa dari dochadzame domov vo štvrtok - všetko zavisí od dohody/. .Počet zamestnancov 8
Hladame novú/noveho kolegu kvôly rozširovaniu vozového parku s možnostou ubytovania.
Vozidla nadštandartne vybavené, GPS navigacia s monitoringom .
Stale opakujuce sa roboty so stálim primom a mzdou v dohodnutom termíne do 15 dna nasledujuceho mesiaca + (individuálne podla odpracovaných dni cca : Hruba mzda 1000€+ diety 750€)+ doplatok podla mzdy od 2000 - 2500€ v čistom.
Príjemný a hlavne spoločensky kolektív.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4272657  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac