Vodič MKD

Milan Chlebík - Dráčik

Miesto práce
Taliansko, Holandsko, Dánsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
07.01.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem vodiča MKD s vyklápacím návesom v krajinách EU-CZ,DE,NL,HU,SLO,AT,DK,IT. Plat individuálne podľa zásluh od 1300-1800€. Hľadáme vodiča zodpovedného a seriózneho, ktorý sa bude starať o pridelene vozidlo, či už jeho údržbu alebo čistotu. Jazdí sa na 2-3 ročných vozidlách od pondelka do piatku po dohode aj cez víkendy alebo turnusy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

spoločnosť sa venuje preprave sypkých materiálov a agroproduktov z SK do DE, AT ,CZ, NL a BE - Jazdime kolečka od Pondelka do Piatku(šikovnejší a ked sa dari dochadzame domov vo štvrtok - všetko zavisí od dohody/. .Počet zamestnancov 8
Hladame novú/noveho kolegu kvôly rozširovaniu vozového parku s možnostou ubytovania.
Vozidla nadštandartne vybavené, GPS navigacia s monitoringom .
Stale opakujuce sa roboty so stálim primom a mzdou v dohodnutom termíne do 15 dna nasledujuceho mesiaca + (individuálne podla odpracovaných dni cca : Hruba mzda 1000€+ diety 750€)+ doplatok podla mzdy od 2000 - 2500€ v čistom.
Príjemný a hlavne spoločensky kolektív.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3567249  Dátum zverejnenia: 31.12.2018