Agent zákaznického servisu / Customer Care Agent PL, AJ, NJ

Milacron

Místo práce
Vsetín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • kompletní péče o zákazníky jedné nebo více zemí
  • zpracovávání/potvrzení objednávek, fakturace
  • plánování a sjednávání dopravy ke koncovému zákazníkovi
  • monitorování pohledávek, vyřizování reklamací
  • direct marketing
  • aktualizace CRM systemu

Požadujeme:

  • výbornou znalost maďarštiny, polštiny nebo němčiny podmínkou, angličtina na úrovni alespoň B2
  • profesionální komunikace se zákazníky s orientací na výsledek
  • schopnost budovat a rozvíjet vztahy se zákazníky
  • praxe v zákaznickém servisu, call centru výhodou

Nabízíme:

  • příjemné, neformální pracovní prostředí v kolektivu mladých lidí
  • osobní přístup ke každému členu týmu
  • mimopracovní setkávání, letní grilování, vánoční večírek

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3640653  Dátum zverejnenia: 9.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc