Milacron is the leading global service provider for plastics processing technologies. As part of this strong group we offer the full range of market leading products of STANDART PARTS FOR MOLD AND TOOL MAKING to complex high-precision form kits. Milacron is also leader in the manufacture, distribution and service of highly engineered and customized systems. We offer stable job in international company, flexible working hours, company events, training abroad, professional career, international enviroment, other bonuses and benefits.

Agent zákaznického servisu / Customer Care Agent PL, AJ, NJ

Milacron

Místo práce
Okres Vsetín
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000 Kč/měsíc

Pracovní náplň:

  • kompletní péče o zákazníky jedné nebo více zemí
  • zpracovávání/potvrzení objednávek, fakturace
  • plánování a sjednávání dopravy ke koncovému zákazníkovi
  • monitorování pohledávek, vyřizování reklamací
  • direct marketing
  • aktualizace CRM systemu

Požadujeme:

  • výbornou znalost maďarštiny, polštiny nebo němčiny podmínkou, angličtina na úrovni alespoň B2
  • profesionální komunikace se zákazníky s orientací na výsledek
  • schopnost budovat a rozvíjet vztahy se zákazníky
  • praxe v zákaznickém servisu, call centru výhodou

Nabízíme:

  • příjemné, neformální pracovní prostředí v kolektivu mladých lidí
  • osobní přístup ke každému členu týmu
  • mimopracovní setkávání, letní grilování, vánoční večírek

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Polednikova
Tel.: 724587792
E-mail: poslat životopis

ID: 3640653   Dátum zverejnenia: 9.4.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25000 Kč/měsíc