Podpora IT / správa sítě, junior, Praha 10, od 40 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 40 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- podpora koncových uživatelů počítačů - řešení každodenních problémů uživatelů v oblasti hardware a software
- dohled nad IT infrastrukturou, údržba LAN, WAN, internetového připojení a telefonního systému ve spolupráci s centrálním IT (v zahraničí) a lokálními dodavateli
- správa uživatelských účtů, skupin, práv apod.
- organizace servisních návštěv specializovaných dodavatelů za účelem opravy technologií, udržování kontaktů a smluv se servisními organizacemi
- účast na projektech - upgrade OS, stěhování společnosti a skladu do nových prostor, zavádění nových systémů a aplikací
- instalace/konfigurace počítačů a mobilních zařízení, instalace uživatelského software, nastavování mobilních zařízeních
- správa prezentačních zařízení - projektory, konferenční telefony a audio adaptéry, web kamery apod.

Tato pracovní pozice je svým charakterem vhodná i pro aktivní absolventy VŠ, případně absolventy SŠ s kratší praxí, se zájmem o oblast IT, a se zájmem o osobní profesní rozvoj v této oblasti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti na Praze 10
- plný pracovní úvazek
- velmi zajímavé platové ohodnocení - FIX + bonusy - po zapracování od cca 40 000 Kč (dle zkušeností)
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky, penzijní připojištění apod.)
- možnost zajímavého profesního rozvoje v rámci zahraniční společnosti
- nástup možný, dle dohody, IHNED

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho významného klienta, stabilní společnost působící na trhu ČR, hledáme pro pracoviště na Praze 10 vhodné kandidáty na pozici podpory uživatelů v oblasti IT / správce sítě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- min. SŠ vzdělání
- obecný přehled v IT technologiích + aktivní chuť učit se něco nového
- samostatnost, flexibilitu
- praxe s prací v pokročilejším informačním systému velkou výhodou
- alespoň pasivní znalost AJ - nutné pro komunikaci s centrálou společnosti v zahraničí - e-mailovou formou + studium manuálů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3167157  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 40 000 Kč