Čašník /Servírka/ hotel Mikulášska chata *** Jasná

Mikulášska chata s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od 15.10. 2023
1 200 EUR/mesiacSamozrejmosťou príplatky v zmysle Zákonníka práce za soboty, nedele a sviatky. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta. Benefity : zľavy na konzumáciu v reštaurácii, zamestnanecky pobyt v penzióne Ovečka - Česká republika

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Len seriózny záujem o prácu!
Termín nástupu november / december 2023
servírka/čašník v hoteli Mikulášska chata *** Jasná, pri Vrbickom plese
Náplň práce:
vykonáva práce spojené s obsluhou hostí a prípravou nápojov v reštaurácii
príjemné vystupovanie a profesionalita v styku s hosťom
zúčtovanie na registračnej pokladni

Práca v priateľskom kolektíve
možnosť zamestnaneckého ubytovania gratis, stravovanie
príplatok na dopravu, príplatky za soboty, nedele, sviatky zo zákona
možnosť kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

má rád styk s ľuďmi,
je prívetivý, ochotný a slušný k hosťom a nápomocný kolegom, je zodpovedný, samostatný a spoľahlivý
hovorí anglicky

Mikulášska chata s.r.o. je spoločnosťou, ktorá prevádzkuje horský hotel Mikulášska chata *** priamo pri Vrbickom plese, v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku - Jasná, Nízke Tatry

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4471002  Dátum zverejnenia: 9.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac