Brand Manager (FMCG - nápoje)

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2.000 - 2.400 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupráca s nadriadeným pri tvorbe marketingových konceptov a stratégií
- Spolupodieľanie sa na strategickom marketingovom a obchodnom plánovaní a následná realizácia plánov pre zverené portfólio
- Rozvoj zverených značiek v súlade s už stanovenými stratégiami značiek z hľadiska market share, distribúcie, profitability, a pod.
- Monitoring spotrebiteľského správania a preferencií, koordinácia focus groups a prieskumov
- Riadenie výberového procesu (tendrov), vývoja, adaptácie a realizácie marketingových kampaní
- Riadenie procesu vývoja a uvádzania nových produktov na trh
- Výber dodávateľov, negociácia podmienok, nákup a kontrola marketingového materiálu (CAPEX) a služieb od dodávateľov a agentúr
- Kooperácia na projektoch s obchodným oddelením – kanálmi On aj Off trade / najmä BTL aktivity
- Zodpovednosť za riadnu správu a hospodárne alokovanie zverených zdrojov marketingového rozpočtu
- Dodržiavať všeobecne záväzné právne predpisy, interné predpisy a Pracovný poriadok.
- Dodržiavať zákonné predpisy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnej ochrany, ochrany dát, ochrany zverených prostriedkov, ochrany životného prostredia.
- V rámci svojej zodpovednosti schvaľovať čerpanie finančných prostriedkov a efektívne využívať všetky zdroje (technické, finančné, informačné, časové, ľudské).
- Vykonávať koncepčnú/systémovú/tvorivú/metodickú činnosť, riadiť/organizovať/koordinovať zložité procesy

- motivujúci plat
- ročné odmeny
- služobný automobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je medzinárodná silná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby a predaja alkoholických nápojov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Praxou získaná znalosť FMCG biznisu a skúsenosť s brand marketingom v nápojovom biznise v rámci SR je vítaná, zvážime aj seniorných kandidátov so skúsenosťami zo strany agentúry
- Prax na obdobnej pozícii v marketingu aspoň 3 roky
- Znalosť a orientácia v spotrebiteľských trendoch, znalosť trhu
- Obchodnícka matematika
- Pokročilá úroveň používania PC (balík MS Office, internet) a iných technických zariadení
- Vodičský preukaz sk.B, aktívny vodič
- Odborná znalosť oblasti Brand Marketing – procesy, princípy, budgeting, best practices atď.
- Anglický jazyk na profesionálnej úrovni slovom aj písmom (optimálne C1, C2)

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3400869  Dátum zverejnenia: 25.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.000 - 2.400 eur