Aktuár/poistný matematik s nemčinou

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- matematická podpora pri vývoji softvéru pre oblasť životného poistenia v požadovanej kvalite pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov
- vytváranie konceptov a špecifikácií
- spoluúčasť na vytváraní školiacich materiálov
- podpora pre nový vývoj a údržbu programových častí systému

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

V prípade záujmu pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je najvýznamnejším dodávateľom komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva a dôchodkového zabezpečenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poistná matematika, poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

C++ - Základy
Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:
- výhodou je predchádzajúca pracovná skúsenosť na pozícii aktuára alebo poistného matematika
- znalosť nemeckého jazyka podmienkou, angličtina výhodou
- znalosť programovacích jazykov C++ alebo Java výhodou, ale nie podmienkou
- angažovanosť, komunikatívnosť a analytické myslenie
- ochota k pracovným / služobným cestám
- ochota neustále sa vzdelávať

Ľudské vlastnosti:
- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3156642  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné finančné ohodnotenie